Gazety codzienne na iPada

Od kilku miesięcy czasopisma znajdujące się w ofercie e-Kiosku można czytać m.in. na iPadzie. W ostatnich dniach e-Kiosk udostępnił w wersji dla iPada również dzienniki.
Posiadacze tabletów firmy Apple, których jest w Polsce podobno już kilkadziesiąt tysięcy, otrzymali właśnie możliwość nabycia kolejnych publikacji na swoje iPady. Po magazynach przyszła kolej na kilkanaście gazet codziennych (m.in. Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna, siedem mutacji Gazety Wyborczej, Fakt, Przegląd Sportowy i Sport).

Tym samym wszystkie publikacje znajdujące się w ofercie e-Kiosku są teraz udostępniane w dwóch formatach. Co ważne dla wydawców, przygotowanie drugiej wersji ich publikacji nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

– Jako zasadę przyjęliśmy, że niezależnie od tego, na ile platform będziemy przygotowywać e-publikacje, koszt ich przygotowania będzie z punktu widzenia wydawców zawsze ten sam – mówi Piotr Kubiszewski, Prezes e-Kiosk S.A. – Jest to bardzo istotne, gdyż wkrótce wprowadzać będziemy kolejne czytniki na kolejne platformy.

Gazety codzienne na iPada 1

Warto dodać, że „iPadowe” wersje publikacji można kupić bezpośrednio w serwisie e-Kiosk.pl, a nie w AppStore. W tym ostatnim miejscu znajduje się wyłącznie e-Kiosk Reader, aplikacja służąca do czytania e-publikacji, którą należy
zainstalować na tablecie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top