Google Glass: więcej informacji na nowym wideo

Opublikowano: 21 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Google opublikowała wideo, które zapowiada przedsprzedaż okularów Glass. Film pokazuje okulary w działaniu.

Na filmie promocyjnym widać nowe zastosowania okularów. Podobny materiał został opublikowany w ubiegłym roku, ale dziś zobaczyć można nieco więcej funkcji projektu Glass. Będzie więc można m.in. otrzymywać wskazówki z nawigacji, wysyłać wiadomości za pomocą głosu, wyszukiwać informacje w internecie czy rejestrować obrazy i filmy. Ciekawie zapowiada się możliwość przesyłania obrazu z okularów na żywo.

Glass pojawić mają się na rynku na początku 2014 r. Obecnie dostępne są wersje deweloperskie w cenie 1500 dolarów. Google rozszerzyła też program przedsprzedaży o „kreatywne jednostki”, które „pomogą kształtować przyszłość projektu”. Więcej informacji uzyskać można na tej stronie.

http://www.youtube.com/watch?v=v1uyQZNg2vE&feature=player_embedded

Dawid ZarazińskiGoogle Glass: więcej informacji na nowym wideo

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.