Google Polska – Wspaniałym Miejscem Pracy

Great Place to Work Institute Polska ogłosił po raz pierwszy w Polsce Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2009. Lista honoruje polskie przedsiębiorstwa stosujące praktyki i programy, które promują wartości wiarygodności, szacunku, sprawiedliwości, dumy i koleżeństwa wśród pracowników.

Specjalne Nagrody są uznaniem dla pierwszych dziesięciu firm w Polsce, które spełniły światowe standardy Wspaniałego Miejsca Pracy. Z założenia w tym roku na Liście mogły znaleźć się organizacje, dla których wskaźnik zaufania (Trust In-dex©) wyniesie minimum 60%, tymczasem, na polskiej Liście znalazły się firmy osiągające lub nawet przekraczające pułap 80%. Należy pamiętać, że nie tylko wartość wskaźnika zaufania decyduje o pozycji firmy na Liście – liczą się również dodatkowe wskaźniki, pochodzące z analizy opinii zatrudnionych pracowników oraz z audytu kultury organizacyjnej.

“Budujące jest zobaczyć jak w niewątpliwie trudnych czasach dla biznesu zwycięskie przedsiębiorstwa trzymają się swoich podstawowych wartości w zarządzaniu zasobami ludzkimi opartych na zaufaniu i współprac. Dzięki temu firmy te stają się jeszcze bardziej wydajne i nowatorskie. Są też lepiej przygotowane do ożywienia koniunktury gospodarczej.” mówi Paweł Bochniarz, Prezes Great Pla-ce to Work® Institute Polska. Dodaje: “Obecny kryzys jest pod wieloma względami egzaminem dla wielu przedsiębiorstw, gdzie menedżerowie muszą wykazać się odpowiedzialnym przywództwem i nie zaniedbywać zarządzania kapitałem ludzkim w trudnych warunkach gospodarczych. Jesteśmy dumni z uhonorowania po raz pierwszy w Polsce firm, które pokazują jak tworzyć wspaniałe miejsca pracy i biznes oparty na zaufaniu, dumie i koleżeństwie.”

Lista Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce została ogłoszona 26 maja 2009 podczas prestiżowej Gali w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych, a w dniu 27 maja 2009 opublikowana w dzienniku Rzeczpospolita.

Lista Najlepszych  Miejsc Pracy Polska 2009
1.    Google Poland Sp. z o.o.
2.    Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.
3.    Alior Bank S.A.

4.    Sabre Polska Sp. z o.o.
5.    Eli Lilly Polska Sp. z o.o.
6.    SKOK UBEZPIECZENIA
7.    Hestia Kontakt Sp. z o.o.
8.    GlaxoSmithKline Pharma Sp. z o.o.
9.    Oriflame Poland Sp. z o.o.
10.    Instytut Nafty i Gazu

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top