Zavers: cyfrowe kupony od Google

Opublikowano: 14 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Google przedstawiła nowy projekt. Zavers jest platformą, która pomóc ma sprzedawcom w nagradzaniu lojalnych klientów.

Zavers zaprezentowany został właśnie podczas nowojorskich targów organizowanych przez zrzeszającą sprzedawców National Retail Federation. Platforma stanowi rodzaj cyfrowej książeczki z kuponami zniżkowymi, która podpięta jest pod telefon użytkownika. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla korzystających z Google Wallet.

Zavers

Zavers to szybki i prosty sposób, aby oferować odpowiednie kupony odpowiednim kupującym, rozwinąć program lojalnościowy i śledzić realizację kuponów w czasie rzeczywistym. Klienci znajdują zniżki na stronach internetowych i dodają cyfrowe kupony. Oszczędności są automatycznie realizowane w kasie sklepów przy podaniu numeru karty lojalnościowej lub numeru telefonu – bez konieczności skanowania – czytamy na stronie projektu.

Google przekonuje, że platforma spodoba się sprzedawcom i producentom. Główną zaletą ma być moduł ze statystykami – precyzyjnie pokazywać ma jak wykorzystywane są kupony zniżkowe.

Dawid ZarazińskiZavers: cyfrowe kupony od Google

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.