Zavers: cyfrowe kupony od Google

Firma Google przedstawiła nowy projekt. Zavers jest platformą, która pomóc ma sprzedawcom w nagradzaniu lojalnych klientów.

Zavers zaprezentowany został właśnie podczas nowojorskich targów organizowanych przez zrzeszającą sprzedawców National Retail Federation. Platforma stanowi rodzaj cyfrowej książeczki z kuponami zniżkowymi, która podpięta jest pod telefon użytkownika. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla korzystających z Google Wallet.

Zavers

Zavers to szybki i prosty sposób, aby oferować odpowiednie kupony odpowiednim kupującym, rozwinąć program lojalnościowy i śledzić realizację kuponów w czasie rzeczywistym. Klienci znajdują zniżki na stronach internetowych i dodają cyfrowe kupony. Oszczędności są automatycznie realizowane w kasie sklepów przy podaniu numeru karty lojalnościowej lub numeru telefonu – bez konieczności skanowania – czytamy na stronie projektu.

Google przekonuje, że platforma spodoba się sprzedawcom i producentom. Główną zaletą ma być moduł ze statystykami – precyzyjnie pokazywać ma jak wykorzystywane są kupony zniżkowe.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry