Zavers: cyfrowe kupony od Google

Firma Google przedstawiła nowy projekt. Zavers jest platformą, która pomóc ma sprzedawcom w nagradzaniu lojalnych klientów.

Zavers zaprezentowany został właśnie podczas nowojorskich targów organizowanych przez zrzeszającą sprzedawców National Retail Federation. Platforma stanowi rodzaj cyfrowej książeczki z kuponami zniżkowymi, która podpięta jest pod telefon użytkownika. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla korzystających z Google Wallet.

Zavers

Zavers to szybki i prosty sposób, aby oferować odpowiednie kupony odpowiednim kupującym, rozwinąć program lojalnościowy i śledzić realizację kuponów w czasie rzeczywistym. Klienci znajdują zniżki na stronach internetowych i dodają cyfrowe kupony. Oszczędności są automatycznie realizowane w kasie sklepów przy podaniu numeru karty lojalnościowej lub numeru telefonu – bez konieczności skanowania – czytamy na stronie projektu.

Google przekonuje, że platforma spodoba się sprzedawcom i producentom. Główną zaletą ma być moduł ze statystykami – precyzyjnie pokazywać ma jak wykorzystywane są kupony zniżkowe.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry