Graj z Sony Ericsson Yari

Sony Ericsson wprowadził model Yari  – doskonały, jeśli lubisz gry albo korzystanie z zasobów multimedialnych. Nie trzeba nic trzymać, ani niczym obracać, a jedynie ruszać się – technologia gry przy pomocy gestów zapewnia użytkownikom jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Oferując różnorodność gier do wyboru, telefon Yari zapewni Ci rozrywkę, niezależnie od miejsca gdzie jesteś – zarówno wtedy, gdy zechcesz popracować nad kondycją swojego ciała, jak i wtedy, gdy zapragniesz zdobyć jak najwięcej punktów w tenisie czy w boksie.

yari2
Mając telefon Yari zawsze znajdziesz jakąś nową grę, w którą można zagrać. Oprócz gier gestowych, posiada on także różnorodność zainstalowanych gier standardowych oraz gier typu “motion games”, w tym niecierpliwie oczekiwaną yarigrę FIFA 10, zainstalowaną wyłącznie w modelu Yari. Telefon Yari wprowadza wachlarz gier, który pozwala na dostęp z własnego pulpitu do wszystkich Twoich gier oraz na przeglądanie oferty gier do wczytania z areny PlayNow. Będziesz mógł przeglądać zawartość według kategorii i wybrać, na przykład, „darmowe przeglądanie” albo “zawartość ekskluzywną” – a zatem, niezależnie od tego jakie masz upodobania, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie.

„Model Yari to pierwszy w branży telefon komórkowy z grami gestowymi poza rynkiem japońskim”, powiedziała Catherine Cherry, Market Business Manager w Sony Ericsson. „Nadszedł czas na taki rodzaj ruchu, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś w swoim telefonie komórkowym! Grając w gry gestowe będziesz musiał poruszać ciałem, zamiast naciskania przycisków w telefonie, co nie tylko zapewni Ci dobrą zabawę, ale także pomoże Ci zachować sprawność fizyczną. A kiedy znudzi Ci się granie, zobaczysz, że telefon posiada jeszcze całe mnóstwo innych multimedialnych funkcji, które sprawią Ci radość. Zrób przyjaciołom zdjęcie aparatem fotograficznym o rozdzielczości pięciu megapikseli lub odpręż się przy ulubionych utworach płynących z najnowocześniejszego odtwarzacza muzycznego.”

Aby wzbogacić doświadczenie użytkownika podczas grania w gry, model Yari został wyposażony w podstawkę EC500. Małych rozmiarów, przenośna podstawka do telefonu jest wyposażona w breloczek, który ułatwi noszenie jej przy sobie. Zapewni ona, że nigdy nie stracisz okazji, aby grać ile dusza zapragnie. Jeśli chcesz słuchać muzyki głośniej, gdy jesteś w ruchu, użyj bezprzewodowego głośnika – jest on tak mały, że mieści się w dłoni i tak lekki, że można zabierać go ze sobą zawsze i wszędzie.

Telefon Yari posiada następującą charakterystykę GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSDPA 900/2100. Model Yari będzie dostępny na wybranych rynkach od początków 4 kwartału, w kolorach: Achromatic Black i Cranberry White.

Więcej zdjęć: Techcity.pl – zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry