Gratka.pl i Wp.pl łączą siły

23 lutego rusza wspólny projekt ogłoszeniowy Gratka.pl i Wirtualnej Polski dający nowe możliwości użytkownikom obu portali. Współpraca polega na wymianie ogłoszeń drobnych pomiędzy partnerami. Użytkownik dodając ogłoszenie w serwisie alegratka.pl automatycznie dodaje je do serwisu ogloszenia.wp.pl i na odwrót.

Zmiany nie dotkną kieszeni użytkowników. Za pojawienie się ogłoszenia w obu serwisach nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata. Specjalnie na potrzeby współpracy oraz dla wygody użytkowników, ujednolicono mapy kategorii. Osoby chcące dodać ogłoszenie, w taki sam, prosty sposób mogą poruszać się po serwisach.

Głównym celem współpracy jest przede wszystkim zwiększenie zasięgu, a także ilości proponowanych ofert. Obecnie internauci w każdej chwili mają do dyspozycji około 120 000 ofert z kategorii „Ogłoszenia drobne”.

alegratka.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry