Henryk Portier, czyli alternatywa dla potteromanii

Opublikowano: 21 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Harry Potter czy Henryk Portier

W nowym serwisie Wirtualna Polska przedstawia użytkownikom
Światowego Harry’ego Pottera i swojskiego Henryka Portiera Internauci sami wybiorą faworyta…

W najnowszym serwisie http://harry.wp.pl po raz pierwszy w Polsce i po raz pierwszy na świecie pojawił się polski odpowiednik małego czarodzieja.

Wirtualna Polska z przyjemnością przedstawia absolutnie nieczarodziejskiego Henryka Portiera. O pierwszym z nich wszyscy wiedzą prawie wszystko. Kim jest jednak ten ostatni” Czy ma więcej sympatyków w Polsce od Harrego Pottera” Czy groźniejszy Voldemort jest od Waldemara Nikt Nic Nie Wie” Czy potężniejsza jest czarodziejska różdżka czy gazrurka”

Wszystkie odpowiedzi użytkownik znajdzie w nowym serwisie, gwarantującym świetną zabawę każdemu, kto cieszy się poczuciem humoru i ma nieco dystansu do otaczającego go świata. Historia Henryka Portiera jest autorstwa WP, jednak to użytkownicy- poprzez w pełni interaktywny serwis- decydują o jej barwnym przebiegu i dalszych losach bohatera. Głosy internautów pokażą, która historia jest barwniejsza…

http://harry.wp.pl

Sylwester KozakHenryk Portier, czyli alternatywa dla potteromanii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.