Hestia Art- strona agencji w klimacie Sopotu

Hestia Art – agencja reklamowa full service uruchomiła nową witrynę, która jest – z jednej strony nowoczesną wizytówką ułatwiającą Klientom zdobycie najważniejszych informacji o firmie, z drugiej – estetyczną wędrówką inspirowaną morzem i urokiem Sopotu.

Na początku września br. uruchomiono internetowy serwis http://www.hestiaart.pl przygotowany dla agencji reklamowej Hestia Art we współpracy z trójmiejską agencją interaktywną Telmi.

Stworzono serwis przyjazny, czytelny i interesujący, zarówno dla aktualnych i potencjalnych klientów agencji, jak i dla każdego internauty. Serwis umożliwia przegląd portfolio i najważniejszych dokonań artystycznych agencji oraz jest nową płaszczyzną kontaktu z klientem. Inspiracja Sopotem i morzem nie jest przypadkowa.

Grafika wykorzystująca charakterystyczne elementy z geograficznego otoczenia agencji oraz morski motyw muzyczny podkreślają związek agencji z Wybrzeżem i kreują jej wizerunek.

Serwis zbudowany jest w oparciu o technologię Flash oraz PHP. Zawartość witryny w całości kontrolowana jest przez system zarządzania zawartością e4u-CMS. Rozwiązanie to pozwala na całkowitą edycję treści oraz struktury serwisu za pomocą prostych narzędzi administracyjnych.

http://www.hestiaart.pl
http://www.telmi.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry