Hypermedia wygrywa w przetargu Telefonii DIALOG

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia (Isobar Polska) powiększyła swoje portfolio o kolejnego klienta – Telefonię DIALOG SA. Konkurs trwał od kwietnia br. i obejmował koncepcję, wizualizacje i rozwiązania technologiczne nowej platformy webowej Dialog.pl.

“Cieszymy się, że w naszym portfolio pojawi się silna marka z rynku telekomunikacyjnego, dla którego Internet jest naturalnym kierunkiem rozwoju sprzedaży i obsługi Klientów. Pozwala to na szerokie wykorzystanie kompetencji w zakresie badań i projektowania zorientowanego na użytkownika, w konsekwencji na osiągnięcie wymiernych korzyści biznesowych Klienta” – mówi Krzysztof Andrzejczak, Co-Managing Director w agencji Hypermedia.

Koncepcję nowego portalu Dialog.pl na podstawie serii badań stworzył dział Hyperlab, który w strukturze Hypermedia pojawił się dwa lata temu. Hyperlab skupia wszystkie obszary usług konsultingowych związanych z innowacyjnym podejściem do marketingu interaktywnego.

“Agencja Hypermedia zaprezentowała najlepszy projekt portalu, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i graficznym. Głęboka analiza rynku telekomunikacyjnego oraz bogate doświadczenie agencji w tworzeniu serwisów korporacyjnych, przesądziło o wyborze oferty” – mówi Tomasz Zalewa, konsultant ds. internetu Telefonii DIALOG SA.

Projekt nowego portalu w dużym stopniu oparty jest o optymalizację ścieżek sprzedażowych oraz warstwy prezentacyjnej oferty Dialog, która obok telefonii stacjonarnej i szerokopasmowego dostępu do Internetu na łączach własnych i TP, zawiera również usługi multimedialne takie jak telewizja cyfrowa, VoD czy usługi VoIP.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry