IdoSell dodaje integrację ze Stripe

Polska platforma sklepowa IdoSell integruje się ze Stripe – jednym z największych fintechów na świecie. Dzięki temu ponad 6,5 tys. profesjonalnych sklepów internetowych będzie mogło skorzystać z usługi, która pomoże im wyjść z ofertą na zagraniczne rynki.

IdoSell dodaje integrację ze Stripe 1

Bardzo zależy nam na tym, żeby polscy sprzedawcy nie ograniczali się tylko do jednego rynku. E-commerce ma ogromny potencjał i pozwala m.in. na dotarcie do 440 mln klientów z Unii Europejskiej. Ogromnie cieszymy się, że jako pierwsi w Polsce możemy współpracować z tak znaczącym partnerem. Tym bardziej, że integracja ze Stripe umożliwi naszym merchantom na wykonanie kolejnego kroku w stronę podboju zagranicznych rynków – mówi brand manager z IdoSell. Sklepy internetowe oparte o platformę IdoSell, które zdecydują się na włączenie Stripe, automatycznie zaoferują swoim klientom wiele płatności kartowych i lokalnych – dostępnych w ponad 40 krajach (w tym w całej UE) i w ponad 135 walutach.

IdoSell – platforma rozwijana przez IAI

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI. W tym momencie to najbardziej efektywny sprzedażowo SaaS w kraju. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. IdoSell od ponad 21 lat współtworzy sklepy internetowe, których sprzedaż rośnie dwukrotnie szybciej niż średnia rynkowa. Oferuje zaawansowane technologicznie narzędzia i funkcjonalności, które pozwalają na dużą sprzedaż i ciągły rozwój biznesu. IdoSell współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon. W sierpniu ubiegłego roku do grupy IdoSell dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI kupiła pakiet większościowy tej firmy).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top