IdoSell integruje się z Shopee

Platforma sklepowa Idosell integruje się z polską wersją Shopee. Singapurski gigant Shopee wszedł na polski rynek jesienią ubiegłego roku. W ciągu dwóch kwartałów zdobył sporą popularność wśród lokalnych konsumentów m.in. dzięki szeroko komentowanym kampaniom reklamowym.

IdoSell integruje się z Shopee 1

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Shopee. To miejsce, z którego korzysta wielu potencjalnych klientów – nie tylko Polski. Staramy się wspierać nasze sklepy w nieustannym rozwoju sprzedaży, a współpraca z Shopee może znacząco pomóc im w zwiększeniu konwersji – mówi Sara Dzierżawska, brand manager z IdoSell.Shopee ambitnie podchodzi do polskiego rynku.

Działania platformy w ciągu ostatnich miesięcy pokazują, że chce konkurować z najpopularniejszymi platformami w kraju. Wśród nich są nie tylko zapadające w pamięć kampanie, ale też m.in. benefity dla kupujących, tanie dostawy, kody rabatowe oraz niskie prowizje dla sprzedawców. Integracja pozwoli sprzedawcom IdoSell w kilku krokach wystawić swoją ofertę w serwisie i zarządzać zamówieniami w Shopee. Jest ona oparta o sprawdzony moduł marketplace.

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI S.A. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. IdoSell od ponad 21 lat współtworzy sklepy internetowe, których sprzedaż rośnie dwukrotnie szybciej niż średnia rynkowa. Oferuje zaawansowane technologicznie narzędzia i funkcjonalności, które pozwalają na dużą sprzedaż i ciągły rozwój biznesu. IdoSell współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon. W sierpniu ubiegłego roku do grupy IdoSell dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI S.A. posiada pakiet większościowy).

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry