III edycja PremiumBrand rozpoczęta

Ruszyły badania reputacji marek PremiumBrand. To pierwszy i jedyny w Polsce niezależny ranking reputacji marek funkcjonujących na polskim rynku. Tegoroczna edycja będzie już trzecią z kolei.
Nagrodzone marki wyróżniane są w następujących kategoriach: Artykuły Spożywcze, Finanse, Handel i Usługi, Media, Motoryzacja, Dom i Biuro, Telekomunikacja, Zdrowie i Uroda, Marki Biznesowe, Kategoria Otwarta (dla marek, które nie kwalifikują się do w/w kategorii). W markach konsumenckich badania prowadzone są na dwóch grupach respondentów: konsumentów –  na reprezentatywnej próbie ogólnopolskiej oraz ekspertów – menadżerów z listy 2000 największych polskich firm. Marki biznesowe badane są tylko na próbie ekspertów. Oceniana jest reputacja marki w wymiarach: zaufania do marki, referencji, wizerunku w mediach, pracodawcy, społecznego zaangażowania i jako partnera biznesowego.

Nowością w tym roku Nagrody Specjalne. Spośród badanych zostaną wyłonione: Marka Najwyższego Zaufania Społecznego, Najbardziej Polecana Marka, Marka Najbardziej Zaangażowana Społecznie i Najlepszy Partner Biznesowy.

W ramach III edycji projektu Premium Brand po raz pierwszy zostaną przygotowane specjalne raporty, dotyczące poszczególnych wymiarów reputacji. Dostępne będą następujące raporty: Zaufanie społeczne wobec marek w Polsce, Najbardziej polecane marki w Polsce, Postrzeganie marek poprzez wizerunek w mediach, Zaangażowanie społeczne marek w postrzeganiu Polaków, Postrzeganie marek jako pracodawców w Polsce, Postrzeganie marek jako partnerów biznesowych w Polsce. Tradycyjnie będą również dostępne raporty szczegółowe dla marek oraz pełny raport z badania.

Zgłoszenia do badań PremiumBrand przyjmowane są do 31 marca 2008 r. Oficjalne ogłoszenie wyników rankingu będzie miało miejsce 23 czerwca 2008 podczas uroczystej Gali w Warszawie. Badanie reputacji marek przeprowadzone będzie w terenie przez TNS OBOP na podstawie metodologii Domu Badawczego Dominiki Maison oraz pod nadzorem Firmy Doradczej KPMG. Organizatorem PremiumBrand jest MMT Management.

www.premiumbrand.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry