Inteligo w portalach

Opublikowano: 9 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Startuje noworoczna promocja konta Inteligo.
Promocja rozpoczęła się 7 stycznia br. na trzech portalach: onet.pl, wp.pl, gazeta.pl. Na zwycięzców czeka łącznie aż 21 kompletnych zestawów komputerowych iPAQ firmy Compaq oraz trzy nagrody główne po 10 000 złotych na koncie Inteligo.

Na każdym z portali główna nagroda trafi do osoby, która otworzy za jego pomocą konto Inteligo, jej średnie saldo na koncie nie będzie mniejsze niż 1 000 PLN oraz dokona największej ilości transakcji bezgotówkowych kartą Inteligo Visa Electron.

Komputery firmy Compaq otrzymają Klienci, którzy otworzą konto Inteligo przez jeden z biorących udział w promocji serwisów i przeprowadzą najwięcej transakcji bezgotówkowych kartą Inteligo Visa Electron w ciągu 4 tygodni od daty rozpoczęcia tygodnia, w którym założyli konto.

Promocja potrwa do 24 marca br.

Szczegółowe informacje na temat promocji na stronie http://www.inteligo.pl oraz portalach: onet.pl, wp.pl, gazeta.pl.

http://www.inteligo.pl
http://www.onet.pl
http://www.wp.pl
http://www.gazeta.pl

Sylwester KozakInteligo w portalach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.