Intensywny czas dla fanów technologii; Google zaprasza na konferencję

Opublikowano: 18 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Google zorganizuje spotkanie dotyczące Androida. Koniec miesiąca zapowiada się niezwykle interesująco.

Już 29 października w Nowym Jorku odbyć ma się konferencja poświęcona systemowi Android. Szczegóły nie są znane – firma Google na zaproszeniu umieściła jedynie hasło „Plac zabaw jest otwarty” (ang. „The playground is open”). Być może zobaczymy wtedy smartfona LG Nexus, a może odpowiedź na produkty prezentowane przez konkurencję.

Intensywny czas dla fanów technologii; Google zaprasza na konferencję 1

To jednak nie jedyne wydarzenie, które może przyciągnąć uwagę fanów technologii. Na 23 października zaplanowana jest konferencja Apple, na której – prawdopodobnie – zaprezentowany zostanie mniejszy iPad oraz odświeżona linia komputerów. Tego samego dnia Microsoft pokaże w San Francisco swój mobilny system operacyjny Windows Phone 8, a 25 października – tablet Surface.

Konferencję Google oglądać będzie można na żywo pod adresem youtube.com/android.

Dawid ZarazińskiIntensywny czas dla fanów technologii; Google zaprasza na konferencję

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.