INTERIA.PL jedzie na mundial

Opublikowano: 24 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

INTERIA.PL jako jedyny polski portal uzyskała dziennikarską akredytację na mundial. Dzięki obecności reportera INTERIA.PL w Niemczech, użytkownicy portalu będą mieć dostęp do gorących informacji „z pierwszej ręki” z ośrodka polskiej kadry w Barsinghausen oraz publikowanych szybciej niż w innych mediach relacji z meczów i konferencji prasowych
Mundialowy serwis, który INTERIA.PL uruchomiła już w grudniu ubiegłego roku, stanowi skarbnicę wiedzy o polskiej reprezentacji oraz o mistrzostwach świata w ogóle. Zawiera vademecum kibica, w którym zamieszczane są aktualne informacje dotyczące organizatorów mistrzostw świata, reprezentacji Polski i innych startujących zespołów. Odrębny dział służy przedstawieniu historii mundialu. Dostępny jest także „Przewodnik po mistrzostwach świata”, z praktycznymi informacjami odnośnie m.in. biletów i zakwaterowania w Niemczech oraz szczegółowy terminarz spotkań i podział na grupy.

Od pierwszego dnia mistrzostw świata, w serwisie pojawią się zdjęcia i materiały wideo z Niemiec oraz specjalne moduły informacyjne, na bieżąco wypełniane newsami. Zostaną też dodane narzędzia do prezentowania wyników, tabel oraz statystyk. Obecność wysłannika INTERIA.PL w centrum piłkarskich wydarzeń pozwoli uatrakcyjnić zawartość serwisu o własny, unikatowy kontent, konkurencyjny wobec doniesień agencyjnych, zamieszczanych w innych portalach.

– Naszym użytkownikom na pewno spodobają się niespodzianki, jakie dla nich przygotowaliśmy – mówi Andrzej Łukaszewicz, dyrektor serwisu Sport w INTERIA.PL.

Z chwilą rozpoczęcia mundialu internauci otrzymają możliwość uczestnictwa w dwóch grach. Pierwsza z nich to Mundialowa Ruletka, w której każdy może zostać trenerem i wystawić wymarzoną „jedenastkę” z Ronaldinho, Henrym czy Żurawskim. Druga gra – to zabawa w typowanie wyników mistrzostw świata, w której można sprawdzić swoją wiedzę o uczestnikach mundialu. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody, m.in. sprzęt cyfrowy oraz koszulki polskiej reprezentacji wraz z autografami piłkarzy i trenera.

Sponsorami serwisu mundialowego w INTERIA.PL są BetandWin, CentralWings i Unilever Polska. Wyłącznym sponsorem gier Mundialowa Ruletka i Typowanie Wyników jest Expekt.com.

www.interia.pl

Hanna LaskowskaINTERIA.PL jedzie na mundial

Podziel się!

O autorze

hania