INTERIA.PL rusza z wizerunkową kampanią reklamową

Od 1 grudnia br. trwa wizerunkowa kampania reklamowa portalu INTERIA.PL. Działania promocyjne pod hasłem “INTERIA.PL – Portal młodych bez względu na wiek” prowadzone są głównie w telewizji, radiu, prasie, kinach oraz internecie.
„Wykorzystane przez nas hasło kampanii jest odzwierciedleniem cech charakterystycznych naszych odbiorców: ludzi młodych, dynamicznych i kreatywnych, ale bez względu na wiek. Takich, którzy szukają rozrywki, ale też pogłębionej informacji. Ofertę kształtujemy w taki sposób, aby każdy znalazł to coś dla siebie. W naszej działalności chcemy wyzwalać pozytywną energię w narodzie.” – wyjaśnia Grzegorz Błażewicz, Prezes Zarządu INTERIA.PL.

Akcja promocyjna potrwa do końca stycznia 2007 roku, a jej największe nasilenie nastąpi w ciągu najbliższych trzech, czterech tygodni. Kampania telewizyjna obejmie emisję spotów w kinach oraz w telewizji: TVP 1, TVP 2, MTV, VH1, Vivie, Planete oraz w ZigZap/Hyper. Zostały także zaplanowane emisje billboardów sponsorskich w telewizji Polsat. Kampania radiowa prowadzona będzie na antenie radia RMF FM. W tym samym czasie będzie można zobaczyć reklamy na łamach kilkunastu tytułów prasy opiniotwórczej, kobiecej, komputerowej i młodzieżowej, m.in.: Puls Biznesu, Gazeta Prawna, Życie Warszawy, Super Express, Film, Elle, CKM, Joy, Shape, Teraz Rock i Komputer Świat.

“To nasza największa w historii kampania, obejmująca większość dostępnych kanałów komunikacji. Myślę, że zasięg kampanii i przejrzystość przekazu w połączeniu z działaniami z zakresu marketingu wirusowego, które chcemy rozpocząć jeszcze w tym roku, przyczynią się do znacznego wzrostu świadomości naszej marki, a w konsekwencji do wzrostu zasięgu portalu” – dodaje Artur Potocki, Dyrektor Marketingu & PR INTERIA.PL

W wybranych aglomeracjach będzie prowadzona także kampania bilboardowa. Towarzyszyć jej będzie akcja indoorowa w ponad dwustu szkołach i na ponad stu uczelniach wyższych. Uzupełnieniem akcji prowadzonej w mediach tradycyjnych będą działania w internecie, którymi poza autopromocją na portalu zostanie objętych kilkadziesiąt innych witryn.

Kampanię zaplanował, przygotował i zakupił we własnym zakresie Dział Marketingu & PR portalu.

www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry