INTERNET CEE: Warszawa europejskim centrum e-biznesu

Warszawa na dwa dni stanie się europejskim centrum e-biznesu. Wszystko za sprawą INTERNET CEE – międzynarodowej konferencji na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej, która w dniach 20-21 listopada skupi branżę z całego regionu.
Po raz pierwszy w jednym miejscu spotkają się najwięksi gracze rynku internetowego od Rosji po Węgry. Listę mówców otwiera Felix Muchnik, Prezes Zarządu Softkey, największego w Rosji sklepu internetowego specjalizującego się w dystrybucji sprzętu komputerowego. Międzynarodowe grono prelegentów wzbogacą przedstawiciele koncernów, które przeprowadziły lub właśnie prowadzą ekspansję na rynki CEE. Wśród nich znajdą się Ariel Eckstein, Vice President Business Expansion AOL Europe (Wielka Brytania) oraz Clara Llamas, Business Planner Trader Media East (Francja). Listę mówców wraz z programem i formularzem rejestracyjnym można znaleźć na stronie www.internetcee.com.

Konferencja INTERNET CEE stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie przedsiębiorców zwiększeniem wartości swoich firm poprzez ekspansję na dynamicznie rozwijające się rynki Europy Środowo-Wschodniej. Coraz częściej też agencje interaktywne i domy mediowe obsługują swoich klientów w kilku krajach europejskich. Postrzeganie rynku internetowego w ujęciu międzynarodowym staje się nieuniknione. Konferencja skierowana jest do firm z całego regionu, prowadzona będzie w dwóch językach: angielskim i polskim.

Prelegenci z całej Europy, porównanie doświadczeń międzynarodowych graczy i lokalnych liderów, prezentacja danych na temat poszczególnych rynków w Europie Środkowo-Wschodniej to zdaniem Marcina Pery, Wiceprezesa firmy Gemius SA, jedne z największych wartości konferencji INTERNET CEE.

Program wydarzenia podzielony został na cztery bloki tematyczne: „Jak robić biznes w CEE”, „Co wiemy o internecie w CEE”, „E-commerce w CEE” oraz „E-marketing w CEE”. Wypełniają je dyskusje i prelekcje bazujące na badaniach, opiniach oraz case studies.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji INTERNET CEE jest firma Gemius SA. Patronat nad wydarzeniem objęło Interactive Advertising Bureau (IAB).

www.internetcee.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top