Jesień pod znakiem nowych gier Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska wzbogaciła portfolio gier MMO o nowe propozycje: Streetcrime.wp.pl, freedomresist.wp.pl.

Streetcrime.wp.pl to kolejna propozycja dla fanów gier przeglądarkowych. Pod tym adresem znalazła się strategiczna gra akcji w klimacie gangsterskim, w której celem jest zdobycie jak największych wpływów w dzielnicy i mieście. Gracze mają do wyboru takie opcje jak: trenowanie postaci, zakupy na czarnym rynku, nielegalne walki, gry w podziemnym kasynie czy nocne wyścigi.

Dla fanów science–fiction Wirtualna Polska przygotowała z kolei nową grę w takim właśnie klimacie. Gracze mogą wcielić się w rolę wojowników Armii Wyzwolenia, która w odległej przyszłości, około roku 3000, walczy o uwolnienie planety spod okupacji obcych. Do dyspozycji są takie możliwości jak: rekrutacja żołnierzy, tworzenie armii, trening postaci, rozbudowa statku kosmicznego, zawieranie sojuszy i wiele innych. Wszystkie opcje dostępne są na stronie Freedomresist.wp.pl.

Nieustającym powodzeniem cieszą się także inne propozycje gier MMO Wirtualnej Polski. Wśród nich wymienić warto DarkOrbit.wp.pl, grę pozwalającą realizować wciągające misje kosmiczne a także walki w przestworzach galaktyki przeciwko tysiącom realnym graczy. Wszystko to w trójwymiarowej grafice.

Wielbiciele fantastyki i morskich przygód natomiast, toczą liczne batalie pirackie, walczą z potworami morskimi, niszczą wrogie statki innych graczy i dążą do podniesienia czarnej flagi. Umożliwia im to jedna z najpopularniejszych gier MMO Wirtualnej Polski – Piraci.wp.pl.

Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski liczy w tej chwili 18 pozycji. Portal stara się różnicować tematykę gier, jest więc tu coś dla miłośników morskich bitew, gwiezdnych wojen, zmagań z obcą cywilizacją, gangsterskich porachunków. Jedna z najpopularniejszych gier, Delirium, dostępna jest również przez telefon komórkowy. Gry MMO pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami poprzez wiadomości w grze, czat i forum. Gry nie wymagają instalacji. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa.

Streetcrime.wp.pl
Freedomresist.wp.pl
DarkOrbit.wp.pl
Piraci.wp.pl

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top