Jeszcze świeższy FreshMail

Freshmail uruchomił nową stronę internetową. Unowocześniony serwis skierowany jest nie tylko do użytkowników FreshMaila, ale także do tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o e-mail marketingu. Stronę zaprojektowała i wykonała Eskadra Opcom.

Ulepszony serwis to przede wszystkim nowe funkcjonalności, które w przypadku serwisu FreshMail nie ograniczają się wyłącznie do przedstawienia oferowanych usług. Zgodnie z hasłem firmy Freshamil – „Świeże podeście do e-mail marketingu“, do strony głównej dodano zakładkę „Baza wiedzy“. Zawiera ona najaktualniejsze informacje na temat e-mail marketingu. Użytkownicy mogą uzyskać m.in. informacje na temat tego jak zwiększać efektywność kampanii czy budować bazy danych do e-mail marketingu. Zakładka będzie systematycznie uzupełniana przez zespół FreshMaila.

Specjalnie dla aktualnych użytkowników FreshMaila, dodano zakładkę „Funkcjonalności“, w której zgromadzone są informacje na temat szerokich możliwości wykorzystania aplikacji FreshMail.

Naszym priorytetem jest świeżość i dynamika rozwoju, dlatego średnio co dwa tygodnie wprowadzamy do FreshMaila nową funkcjonalność. Chcemy, by nasi Klienci byli na bieżąco z tym co oferuje system FreshMail, dlatego postanowiliśmy umieścić w jednym miejscu wszystkie informacje na ten temat. To kolejny krok w stronę usprawnienia współpracy na linii FreshMail-Klient. – mówi Paweł Sala, dyrektor zarządzający FreshMaila.

Zmiany objęły również część wizualną serwisu. Na stronie głównej internautów wita Pan Cytrynka – maskotka serwisu i jednocześnie interaktywny przewodnik.

Strona, zaprojektowana i wykonana przez Eskadrę Opcom, odzwierciedla charakter FreshMaila. Zależało nam by przygotowana przez nas strona internetowa wychodziła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Marka FreshMail to optymizm, świeżość i dynamika, to wszystko ma podkreślać nowa konstrukcja serwisu, która będzie w przejrzysty sposób komunikowała politykę marki. – powiedział Krzysztof Adamus, Business Development Director Eskadra Opcom.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry