Karta kredytowa WP

Partnerska karta kredytowa Wirtualnej Polski i mBanku to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych i oszczędnych. Jest w tej chwili najbardziej dostępną wypukłą kartą kredytową na rynku. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i uzyskiwać dochód nie mniejszy niż 700 złotych netto, by ubiegać się o wpKartę, a tym samym dokonywać szybkich i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych, też przez Sieć, zyskać możliwość atrakcyjnego kredytu oraz dostęp do wielu rabatów, usług i zniżek.

‘Co-brandowana karta kredytowa WP stanowi doskonałe uzupełnienie aktualnej oferty serwisów finansowych portalu. Nasi użytkownicy coraz częściej i chętniej dokonują transakcji z wykorzystaniem kart kredytowych za pośrednictwem WP, zaoferowaliśmy im więc własne narzędzie, dzięki czemu będą mogli to robić na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Każdy posiadacz karty kredytowej WP i mBanku będzie korzystać z 25% rabatu przy zakupie usług portalu. W ramach Aktywnej Strefy Zysku otrzyma zaś gratis konto w PoczcieBIZ 2GB i okresowy dostęp do płatnych serwisów WP – mówi Adam Kozielewicz z Wirtualnej Polski – Przy płatności wpKartą będzie mógł liczyć niebawem na specjalne zniżki i ekskluzywne oferty naszych kooperantów.’ – podkreśla.

Dysponujący kartą otrzymuje cały szereg dodatkowych korzyści, w tym możność szybkiego uzyskania kredytu, do 10.000 złotych, korzystania z niego bez odsetek nawet przez okres 54 dni, bezpłatny pakiet ubezpieczeń (Pakiet Bezpieczna Visa), obejmujący ubezpieczenie od bezprawnego użycia karty oraz ubezpieczenie od rabunku gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu karty.

‘Podstawową zasadą strategii biznesowej mBanku jest oferowanie produktów, których Klienci rzeczywiście potrzebują – prostych w konstrukcji, wygodnych w korzystaniu i atrakcyjnych cenowo. Karty kredytowe mBanku są akceptowane w ponad 24 milionach punktów usługowo- handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN, ustalenie indywidualnych limitów zakupów i wypłat oraz spłatę zadłużenia przez Internet. Ponadto, transakcje dokonane w strefie Euro, mogą być rozliczane w tej walucie. Zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24’- podkreśla Szymon Midera, rzecznik prasowy mBanku.

Dodatkowym atutem wpKarty jest jej innowacyjny projekt graficzny, zdecydowanie odróżniający ją od standardowych produktów tego rodzaju. Jako karta partnerska wydawana jest w dwóch różnych wariantach, dzięki czemu użytkownik może wybrać wersję najbardziej ‘pasującą’ do jego temperamentu, gustu czy portfela.

http://www.karta.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry