Kartyonline.pl: ponad 10.000 użytkowników

Kartyonline.pl – pierwszy polski portal o kartach płatniczych zyskuje coraz szerszą rzeszę czytelników. W marcu 2004 funkcjonujący od roku portal po raz pierwszy znalazł się wśród witryn monitorowanych w ramach badania internetowego Prawdziwy Profil.

Badanie wykazało, że w styczniu 2004 portal Kartyonline.pl posiadał 10.827 unikalnych użytkowników. W całym miesiącu strony portalu zostały wyświetlone aż 93.335 razy.
Wewnętrzne statystyki portalu pokazują, że liczba jego użytkowników powiększa się w każdym miesiącu o 25%. To dowodzi wysokiej wartości merytorycznej i użyteczności zgromadzonych w nim materiałów, co doceniają goście portalu.

Kartyonline.pl stara się także być w stałym kontakcie z czytelnikami. Jednym ze sposobów ich nagradzania są prowadzone wraz z partnerami portalu konkursy wiedzy o kartach płatniczych. Dotychczas odbył się konkurs organizowany wraz z Visa International, a sponsorem kolejnego będzie mBank.

Kartyonline.pl to jedyny polski portal zajmujący się kompleksowo rynkiem kart płatniczych i ofertą banków w tym zakresie. Jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów: pracowników banków i osób zwianych z wydawnictwem kart, jak i dla klientów poszukujących informacji o kartach. Portal zapewnia najświeższe informacje z branży kartowej oraz artykuły dotyczące ważnych problemów rynku i klientów. Całość uzupełniają przeglądy oferty banków, dział ciekawostek, galeria kart oraz wyszukiwarka bankomatów.

W lutym 2004 w portalu po raz pierwszy pojawiły się reklamy. Strona należy do sieci reklamy internetowej firmy ARBOmedia.

http://www.kartyonline.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry