Kaznowski w Naszej Klasie

8 grudnia Dominik Kaznowski rozpoczął współpracę z portalem nasza-klasa.pl. Do końca października, Kaznowski był odpowiedzialny za strategię marek internetowych Agory. W Naszej Klasie zajmie się obszarem business development.

W ostatnim czasie Nasza Klasa Sp. z o.o. przeszła szereg zmian związanych z przebudową struktury organizacyjnej i nowym podziałem kompetencji, w wyniku których powstał autonomiczny dział handlowy. Kaznowski będzie pracował z tym działem nad  rozwojem oferty biznesowej oraz będzie odpowiadał za nowe przedsięwzięcia biznesowe.

„Cieszymy się, że Dominik dołączył do naszego zespołu i w ramach działu handlowego będzie rozwijał portal od strony biznesowej” – mówi Tomasz Przybyłowicz, Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży w Naszej Klasie.

“Znajomość rynku i kompetencje Dominika na pewno pomogą jeszcze pełniej realizować plany rozwojowe portalu” – dodaje Arkadiusz Pernal, Prezes Naszej Klasy.

Dominik Kaznowski swoją decyzję o rozpoczęciu pracy dla portalu przedstawia w następujący sposób: „Nasza-klasa.pl odniosła olbrzymi sukces, nie tylko na rynku serwisów społecznościowych, ale na rynku internetowym w ogóle. To dobry moment, by przekuć to osiągnięcie także w sukces biznesowy. Wierzę, że w krótkim czasie uda się wprowadzić nową jakość w zakresie usług oferowanych  partnerom biznesowym, reklamodawcom oraz samym użytkownikom.”

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry