Klienci mBanku otworzyli już ponad 170 tys. rachunków

Liczba rachunków prowadzonych przez mBank – pierwszy, wirtualny bank w Polsce, detaliczną część BRE Banku SA, przekroczyła w dniu wczorajszym liczbę 170 000. Jednocześnie suma depozytów zgromadzonych przez Klientów mBanku to ponad 990 mln złotych.

mBank zdecydowanie prowadzi w spontanicznym i nieustającym rankingu zorganizowanym przez członków grupy dyskusyjnej pl.biznesbanki. mBank zajął także wysokie – drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu banków zorganizowanym dla Czytelników Super Expressu.

mBank wprowadził dodatkowy mechanizm zwiększający bezpieczeństwo korzystania z serwisu transakcyjnego. Jest to identyfikacja połączeń komputera Klienta z mBankiem za pomocą unikalnych, tymczasowych plików typu „cookie”. Mechanizm ten podnosi bezbłędność identyfikacji unikalnej sesji (połączenia) komputera Klienta z serwisem transakcyjnym mBanku.

Ponad trzy tysiące Klientów mBanku posiada już eKARTĘ – najbezpieczniejszą, wirtualną kartę płatniczą Visa mBanku. Karta pozwala na dokonywanie zakupów przez Internet (sklepy wirtualne), do składania zamówień pocztowych „mail orders” i telefonicznych „telephone orders”. Wydawana jest właścicielom i pełnomocnikom ogólnym rachunku eKONTO. Wydzielenie środków z rachunku eKONTO na specjalne subkonto zapewnia bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunku

http://www.mbank.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top