Konkurs olimpijski w WP

Opublikowano: 17 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sms-owy turniej portalu pozwala Internautom zdobyć atrakcyjne nagrody: Dnia i Tygodnia. Każdy Użytkownik ma aż 22 godziny na znalezienie odpowiedzi na pytania konkursowe przesyłane na jego telefon komórkowy. Wystarczy odrobina cierpliwości, nieco szczęścia i wiedza na temat poprzednich Olimpiad, by otrzymać plecak pełen niespodzianek, aparat fotograficzny lub nowoczesny „uterenowiony” skuter Piaggio Typhoon 50!

Każda poprawna odpowiedź jest odpowiednio punktowana. Biorący udział w grze sam decyduje, czy walczy o Nagrodę Dnia, czy też Tygodnia. By dosiąść któregoś z trzech skuterów należy odpowiedzieć poprawnie na 5 pytań w przeciągu jednego tygodnia rozgrywki. Aby stać się posiadaczem aparatu cyfrowego trzeba zdobyć największą ilość punktów spośród wszystkich, którzy danego dnia biorą udział w konkursie. Tylko jedna poprawna odpowiedź może wystarczyć, by wygrać oryginalny plecak olimpijski z atrakcyjną zawartością.

Przy organizacji konkursu portal współpracuje z Agencją Interaktywną HYPERmedia.

http://ateny.wp.pl/konkurs

Sylwester KozakKonkurs olimpijski w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.