Kumpel z Przeszłości nominowany do European Excellence Awards

Projekt autorstwa San Markos realizowany wspólnie z On Board PR znalazł się na liście nominowanych do międzynarodowej nagrody European Excellence Award 2009.

Jury międzynarodowego konkursu European Excellence Awards wyróżniło projekt „Kumpel z Przeszłości – 1944 Live” realizowany przez agencję reklamową San Markos we współpracy z On Board PR oraz Biurem Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Projekt został wyłoniony z ponad 1200 zgłoszeń i nominowany do nagrody głównej w kategorii Social Media.

Nagrody European Excellence Awards przyznawane przez Communication Director Magazine mają na celu wyróżnienie wyjątkowych i profesjonalnych osiągnięć w dziedzinie komunikacji oraz public relations w skali europejskiej. Zwycięzcy każdej kategorii konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 10 grudnia br. w Wiedniu.

Kumpel z Przeszłości – 1944 Live” (www.kumpelzprzeszlosci.pl) to projekt, którego pomysłodawcą jest agencja reklamowa San Markos, realizowany we współpracy z On Board PR i Biurem Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Inspiracją dla twórców projektu była 65. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Na portalu społecznościowym Facebook stworzono dwa profile dwojga młodych ludzi – „Sosny” i „Kostka” – fikcyjnych powstańców. Aktualizowane codziennie, do końca Powstania (początek października) stanowiły prywatną kronikę Powstania Warszawskiego widzianego oczami dwojga młodych ludzi. Dotychczas projekt został nagrodzony srebrnym bębnem na festiwalu reklamowym Golden Drum oraz srebrną nagrodą Silver Spotlight Award.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top