Kupony zniżkowe na Facebook’u dla fanów Cropp

Agencja interaktywna zjednoczenie.com przygotowała wyjątkową aplikację na Facebook’u dla marki Cropp. Fani marki otrzymali kupony promocyjne z unikalnym kodem kreskowym upoważniającym do zniżki.

Akcja na Facebooku jest uzupełnieniem kampanii promocyjnej, polegającej na zbieraniu tzw. bilecików do kontroli, które można uzyskać zapisując się do bazy subskrybentów newslettera oraz dokonując zakupów w salonach Cropp na kwotę powyżej 100 zł.

Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i aprobatą wśród internautów, co świadczy o tym, iż fani marek lubią czuć się nagradzani przez ich ulubione brandy a akcje wykorzystujące takie narzędzia jak kody kreskowe, social i email marketing to doskonałe sposoby na realizację tego celu. Liczba pobranych kodów kreskowych stale rośnie, zwiększa się też liczba fanów Cropp’a na Facebook’u oraz osób zapisujących się do bazy subskrybentów newslettera. Zaledwie w ciągu trzech dni od startu akcji grono miłośników Cropp’a poszerzyło się o ponad tysiąc pięćset osób.

Wierzymy w ogromny potencjał social media. Widzimy wzrost zainteresowania marką na serwisie Facebook– mówi Marta Ożóg-Orzegowska, Brand Manager marki Cropp. Początkowo obawialiśmy się, jakie skutki może mieć wprowadzenie akcji stricte prosprzedażowej na naszym profilu Facebook’owym, który ma charakter zdecydowanie   wizerunkowy. Jednak daliśmy się przekonać agencji zjednoczenie.com i wiemy, że było to słuszne posunięcie. Profity prosprzedażowe akcji ocenić będzie można w późniejszym okresie. Jest to pierwsza akcja w Polsce wykorzystująca unikalne kody kreskowe na Facebook’u.

Promocja dla marki Cropp trwa do końca stycznia.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry