Lajkonik i Żabka od huevo

Agencja interaktywna huevo, zakończyła wdrożenie dwóch nowych serwisów internetowych dla Lajkonik Snacks GmbH oraz Żabka Polska S.A.

Lajkonik.pl jest witryną uznanego producenta paluszków, precelków
i krakersów. Nowa witryna, nawiązując do tradycji i legendy o Lajkoniku, prezentuje firmę oraz pełną gamę cenionych przez konsumentów w Polsce przekąsek. Internauci mają również możliwość uczestnictwa w nieustającym konkursie, przesyłając swoje przepisy z wykorzystaniem produktów Lajkonika. Najlepsze z propozycji są nagradzane i publikowane na stronach nowego serwisu. Dla użytkowników zainteresowanych aktualnymi konkursami i promocjami, przygotowano dedykowaną, lajkonikową aplikację – program, który poza funkcją „przypominacza” o dowolnych wydarzeniach, w dyskretny sposób, automatycznie informuje o najistotniejszych nowościach. W ramach www.lajkonik.pl przewidziano również dedykowaną sekcję dla zalogowanych partnerów handlowych.

Zabka.pl jest wizerunkowym serwisem Żabka Polska S.A – sieci ponad 1700 sklepów typu „convenience” w Polsce. Odwiedzając www.zabka.pl użytkownicy znajdą informacje o firmie, sieci sklepów oraz o usługach dodatkowych, takich jak możliwość płacenia comiesięcznych rachunków (np. za prąd, gaz, czynsz, czy telefon), realizacji zleceń na usługi fotograficzne, czy też wykaz sklepów oferujących usługę Lotto. Specjalnie dla partnerów, przygotowana została sekcja informująca o prowadzeniu sklepów oraz współpracy handlowej.

Oba serwisy funkcjonują w oparciu o autorski system zarządzania zawartością agencji huevo – publisherCMS.

www.huevo.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry