LATO '2007 już w sprzedaży easygo.pl

Rezerwując już teraz dwu osobowe wakacje na LATO ‘2007 można zaoszczędzić nawet do 1800 złotych. W portalu turystycznym easygo.pl ruszyła wielka przedsprzedaż oferty letniej w promocji first minute.
W chwili obecnej w specjalnym katalogu znajduje się 8200 propozycji takich wyjazdów. Agent zapewnia, że bieżący import nowej oferty trwa każdego dnia. Docelowo będzie jej do sześciu razy więcej.

Uruchomienie katalogu first minute w easygo.pl to bardzo szybka odpowiedź portalu na pierwsze letnie importy oferty przychodzące od touroperatorów. – To już kolejny sezon, w którym organizatorzy wyjazdów starają się zaskoczyć rynek, partnerów handlowych, a przede wszystkim klientów – komentuje Iwona Sokołowska, wiceprezes  easygo.pl. – W ubiegłym roku pierwsze propozycje z oferty letniej mieliśmy w sprzedaży już w przededniu Bożego Narodzenia. W tym roku pierwsze oferty otrzymaliśmy od naszych partnerów już w ostatnim tygodniu listopada. Praktycznie od tego weekendu oddajemy je naszym klientom do rezerwacji.

O wyjątkowym zainteresowaniu klientów ofertą w promocji first minute nikogo przekonywać nie trzeba. Jak podawali organizatorzy wyjazdów, tylko w ubiegłym sezonie w okresie od pierwszego stycznia do ostatniego marca sprzedano 25% całej oferty letniej. Wpływ na tak wysoką wartość z całą pewnością mają trzy główne korzyści:

– maksymalnie szeroki wachlarz wyboru oferty,
– zniżki promocyjne za wcześniejszą rezerwację sięgające nawet 30% późniejszej ceny katalogowej,
– dodatkowe benefty w postaci np. wycieczek fakultatywnych gratis, czy dodatkowego ubezpieczeniu w cenie zakupu oferty.

– Atrakcyjność i opłacalność takiej rezerwacji najlepiej zobrazuje prosty przykład – tłumaczy Tomasz Domżalski, dyrektor marketingu w easygo.pl. – Rezerwując teraz wakacje dla 2-osób na Krecie, w hotelu 4-gwiazdkowym, z opcją żywieniową HB, na 14 dni w lipcu 2007 roku można zaoszczędzić, porównując do ceny katalogowej z lipca 2006 roku, ponad 1700 złotych. Korzyści finansowe są zatem bardzo wyraźne i nie liczyłbym na to, że oferty w późniejszej promocji last minute będą tańsze. To co mamy w sprzedaży teraz to prawdziwy szok cenowy.

W chwili obecnej oferta first minute 2007 obejmuje rezerwację wyjazdów na Kretę, Chalkidiki, Santorini, Mykonos, Korfu, Rodos, Kos, Cypr, Gran Canarię, Teneryfę, Fuerteventurę, Lanzarotę, Wybrzeże Costa del Sol, Majorkę, Ibizę, do Portugalii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji, na Sycylię, Maltę i do Maroko.
Pracownicy centrum rezerwacji easygo.pl szacują, że już w styczniu katalog ofertowy first minute sięgnie pułapu 50 000 ofert.

Jak się okazuje ceny wyjazdów na kolejne lato wcale nie muszą wzrosnąć. Zawarte przez touroperatorów z wyprzedzeniem umowy z liniami lotniczymi i hotelami oraz stabilny kurs złotówki, pozwalają zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny. Jeden z organizatorów już teraz dodaje do swoich ofert dodatkowy benefit. Wystarczy do końcowej ceny dopłacić jedyne 20 złotych i uzyskać tym samym, gwarancję stałej ceny. Oznacza to, że bez względu na wszelkie późniejsze okoliczności np. konieczność dopłaty paliwowej, ze względu na wzrosty cen paliw na giełdach światowych, cena naszej oferty nie ulegnie już żadnej zmianie.

Rezerwacja oferty w promocji first minute wcale nie musi łączyć się z natychmiastową zapłatą całej kwoty. W ubiegłym roku aż 98% takich rezerwacji w easygo.pl odbyło się na zasadzie zaliczkowania. Klient podpisując teraz umowę ma obowiązek uregulowania całości za wyjazd najczęściej dopiero na 30-40 dni przed wyjazdem.

www.easygo.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry