Leasing na Allegro we współpracy z LeaseLink

Przedsiębiorcy mogą wziąć zakupione na Allegro produkty w leasing. Allegro nawiązało współpracę z fintechem LeaseLink. Do kogo skierowana jest ta usługa i jak z niej skorzystać?

Leasing na Allegro we współpracy z LeaseLink 1Przedsiębiorcy posiadający na Allegro konto Firma mogą zapłacić leaselinkiem za przedmioty, których cena wynosi od 700 do 60 tys. złotych brutto. Wkrótce usługa ta zostanie udostępniona wszystkim klientom – nie tylko przedsiębiorcom, którzy korzystają ze zwykłych kont Allegro, ale także tym, którzy kont na Allegro nie mają, a korzystają z zakupów w serwisie bez rejestracji, jako tzw. “gość”.

Przedsiębiorca, niezależnie od tego w jakiej formie prowadzi działalność gospodarczą, może sfinansować leaselinkiem zakupy w serwisie Allegro, korzystając z pożyczki leasingowej (na okres od 3 do 18 miesięcy) lub leasingu operacyjnego (od 18 do 48 miesięcy). Całość procedury leasingu trwać ma ok. 10 minut i można ją realizować przez całą dobę, niezależnie od pory i dnia tygodnia, bez zbędnego dostarczania wniosków, pytań o przychody i dochody firmy. Swoje zakupy przedsiębiorcy będą mogli otrzymać nawet kolejnego dnia. Wystarczy wybrać na Allegro opcję „WEŹ W LEASING”. Nastąpi wtedy przekierowanie do aplikacji LeaseLink, gdzie można dostosowywać parametry leasingu do indywidualnych potrzeb. Przedsiębiorcy od ręki otrzymają także decyzję kredytową oraz dokumenty umowy. Natomiast płatność całkowicie online w aplikacji LeaseLink – włącznie ze zdalnym zawarciem umowy, bez konieczności składania podpisów i oczekiwania na kuriera (w przypadku pożyczki leasingowej).

Ogromną zaletą naszego nowego partnera – firmy LeaseLink – młodego polskiego fintechu, jest błyskawiczny czas realizacji płatności za zakupy oraz możliwość finansowania wielu przedmiotów. Wszystko to odbywa się w wygodny i szybki sposób, w czasie rzeczywistym, przez całą dobę – dokładnie tak jak działa Allegro – mówi Maciej Biniek, Financial Services Director w Allegro.

Wybór naszej firmy przez serwis Allegro, który jest niezwykle wymagającym partnerem w obszarze jakości obsługi i implementacji procesów, jest obiektywnym potwierdzeniem wyjątkowości naszej usługi. Allegro wyróżnia się także niezwykłą atencją w obszarze customer experience. Cieszę się, że nasza płatność została doceniona także na tym polu – dodaje Wojciech Kazimierski, współwłaściciel i prezes LeaseLink.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry