Lista domen na aukcję MeetDomainers

MeetDomainers to ogólnopolska impreza, w której uczestniczyć będzie blisko sto osób, między innymi eksperci w dziedzinie inwestycji na rynku domen, hostingu, prowadzenia serwisów internetowych oraz parkowania domen.
Spotkanie odbędzie się w dniach 3-4 października 2008 w Grand Hotelu w Krakowie pod patronatem firm Active 24 oraz NameDrive.

Znana jest lista nazw, które zostaną zlicytowane na pierwszej w Polsce aukcji domen. Licytacja wielu z nich zacznie się już „od złotówki”, wszystkie będą bez ceny minimalnej. Można więc będzie licytować takie rarytasy jak fotografie.pl, obiektywy.pl, pary.pl, 63.pl, wiosna.pl czy qr.pl – wszystkie od 1 zł. Nie zabraknie też bardzo dobrych domen w wyższych cenach – 1.pl, drukarki.pl, powiedzenia.pl, liga.pl, adwokaci.pl, catering.pl, ipn.pl, magda.pl, kredytyhipoteczne.pl czy wreszcie aparaty.pl – to tylko niektóre z 34 domen, jakie zostaną wystawione na aukcję. Dochód ze sprzedaży jednej z domen, która będzie zlicytowana – dv.pl – zostanie natomiast w 100% przekazany na cel charytatywny. Pełna lista domen i szczegółowe informacje: MeetDomainers.pl/aukcja.

Dzięki współpracy z serwisem Aftermarket.pl w aukcji będzie można również wziąć udział przez Internet – wystarczy zarejestrować się pod adresem live.aftermarket.pl. Aukcję domen na żywo MeetDomainers poprowadzi Piotr Lengiewicz – prezes Rempeksu, jednego z najbardziej znanych w Polsce domów aukcyjnych.

Podczas MeetDomainers odbędą się sesje tematyczne poświęcone rynkowi wtórnemu oraz parkowaniu, przechwytywaniu i rejestracji domen. Będzie również mowa o strategiach inwestycyjnych oraz aspektach prawnych związanych z nazwami internetowymi. Zostaną ogłoszone cele statutowe powstającego Stowarzyszenia Właścicieli Domen Internetowych.

„Czekamy z niecierpliwością na piątek. Dla nas, jako organizatorów, to duże wyzwanie. Mamy nadzieję, że każdy Uczestnik MeetDomainers znajdzie dla siebie coś, co zainspiruje go do działania w tej jeszcze stosunkowo młodej branży domen. Stworzymy okazję do spotkania się w gronie ludzi pełnych pomysłów, pokażemy różne sposoby inwestowania w domeny, będziemy podkreślać siłę kontaktów. Prawdziwy sukces tego spotkania zależy od Was” – przekonuje Agnieszka Jankowska.

„Ludzie, którzy przybędą na MeetDomainers, to przede wszystkim pasjonaci – osoby, które kochają to co robią. Nie można jednak zapominać, że domeny to również duże pieniądze, o czym przekonamy się na sobotniej aukcji” – dodaje Daniel Dryzek.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top