Locatelo.com: lokalizator w formie bransolety dla aktywnych

Locatelo.com, serwis lokalizacyjny dedykowany bezpieczeństwu, wprowadza nowy, wygodny lokalizator Laipac S-911 Bracelet Locator. Oferowane urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas, a nie chcą ograniczać swobody ruchów dodatkowym sprzętem.

Locatelo.com to pionierskie rozwiązanie które łączy funkcjonalność systemu bezpieczeństwa z możliwościami serwisu społecznościowego. Dzięki tworzeniu grup użytkowników, możemy wspólnie ze znajomymi dzielić pasje i zainteresowania. Korzystając z serwisu możemy czuć się bezpiecznie uprawiając swoje ulubione sporty.

Locatelo.com jest bardzo użyteczne także dla służb ratowniczych, które za pomocą szybkiej lokalizacji poszkodowanego mogą skutecznie i sprawnie udzielić niezbędnej pomocy. Serwis staje się interesującym narzędziem również dla firm oraz instytucji, które zamierzają zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników jak i mienia.

Laipac S-911

Laipac S-911 Bracelet Locator jest lokalizatorem osobistym wykonanym w formie zegarka zakładanego na przegub ręki. Urządzenie posiada wbudowany moduł GPS (przygotowany do pracy w trybie AGPS) oraz czterozakresowy moduł GSM wykorzystywany dla komunikacji głosowej oraz transferu danych. Lokalizator ten zapewnia m. in. możliwość automatycznego raportowania aktualnej pozycji użytkownika, sprawdzenie aktualnej daty, czasu, pozycji, prędkości oraz kursu wg którego się przemieszcza użytkownik. Urządzenie umożliwia również nawiązywanie i odbieranie połączeń głosowych.

Jedną z ważniejszych funkcji lokalizatora jest przycisk SOS, umożliwiający natychmiastowe wezwanie pomocy.
Lokalizator zapewnia również uruchomienie sprzętowego geo-fence (niezależnie od obszarów geo-fence używanych w systemie www.locatelo.com), który pracuje lokalnie w urządzeniu informując użytkownika o przekroczeniu wybranego obszaru.

S-911 BL może również pracować jako rejestrator danych podróży – w jego pamięci zapisać można automatycznie do 15000 punktów. Urządzenie posiada listę kontaktów (do 10 wpisów) dzięki której możliwe jest nawiązanie połączenia głosowego. Możliwy jest również odbiór przychodzących połączeń głosowych. Rozmowę prowadzić można z wykorzystaniem wbudowanego mikrofonu oraz głośnika. Laipac Bracelet posiada wodoszczelną i wstrząsoodporną obudowę, możliwość pracy w zakresie temperatur od -25° do 65 °C, oraz czas pracy bez ładowania baterii do 48 godzin.

www.locatelo.com

Więcej zdjęć: Techcity.pl – Komputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top