Magazyn T3 po polsku

T3, jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów shoppingowych traktujący o nowych technologiach i elektronicznych gadżetach będzie wydawany także w Polsce. Pierwszy numer polskiej edycji w kioskach już w październiku.

Magazyn T3 to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych na świecie tytułów shoppingowo-lifestylowych piszący o nowych technologiach i elektronicznych gadżetach. Obecny jest w Wielkiej Brytanii od ponad dziesięciu lat, ma swoje wydania w 23 krajach, teraz będzie także po polsku.

Magazyn T3 jest pismem z segmentu premium, charakteryzującym się bardzo wysoką jakością wydania i efektownymi fotografiami prezentowanych produktów. Jest tworzony z myślą o czytelnikach, dla których elektronika i najnowsze technologie mają równie duże znaczenie jak dobór ubrania, samochodu czy sposób spędzania wolnego czasu. To rodzaj przewodnika dla konsumentów mówiącego co jest nowego na rynku, co warto kupić i dlaczego. Wiele z przedmiotów prezentowanych na łamach T3 to zapowiedzi, które na sklepowych półkach dopiero się pokażą.

T3

W Polsce magazyn będzie wydawany przez wydawnictwo AVT, które ma w swoim portfolio ponad 20 tytułów, głównie branżowych i hobbystycznych. Najmocniejsze tytuły AVT to budownictwo i urządzanie wnętrz, elektronika i muzyka. Wydawnictwo jest także właścicielem Internet Maker oraz Magazynu Internet.

Pierwszy numer ma trafić do kiosków w drugiej połowie października w cenie 9.80 zł. Bezpłatną półroczną prenumeratę magazynu T3 można wygrać w serwisie Techcity.pl – strona konkursowa: http://www.techcity.pl/konkurs.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry