Mania Wiedzy w Wirtualnej Polsce

Konkurs wiedzy ekonomicznej Wirtualnej Polski i Narodowego Banku Polskiego. Pytania testowe i opisowe, monety wiedzy rozrzucone na podstronach witryny NBPortal.pl (portalu wiedzy ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego), kilka tygodni zmagań, a w nagrodę… samochód osobowy.
Do 20 grudnia można grać i wygrywać cenne nagrody w internetowym konkursie Wirtualnej Polski i NBP pt. Mania Wiedzy (maniawiedzy.wp.pl).

Każdy, kto ma, choćby niewielką, wiedzę z dziedziny ekonomii może wziąć udział
w wirtualnych zmaganiach, zdobywając – codziennie – nagrody. Każdego dnia można stać się posiadaczem pamiątkowej monety z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, poradnika ekonomicznego i brykietu stworzonego ze 100 tysięcy polskich złotych.

Co tydzień, w piątek, zdobyć można “niezbędnik multimedialny”, w skład którego wchodzą: aparat fotograficzny z obiektywem, MP3/MP4 Player, bezprzewodowa mysz optyczna oraz kamera internetowa. Główna nagroda – samochód osobowy – czeka na osobę, która w dowolnym tygodniu zmagań „wywalczy” co najmniej 3000 punktów oraz udzieli najoryginalniejszej odpowiedzi na pytanie opisowe.

„Tak naprawdę chodzi o możliwość sprawdzenia stanu swojej wiedzy z zakresu, otaczającej nas zewsząd, ekonomii. Nie trzeba być przy tym fachowcem od inflacji, giełdy, polityki finansowej, czy monetarnej – opowiada Dominik Lachowicz, Kierownik Produktów Internetowych w Wirtualnej Polsce – Konkurs jest skierowany do wszystkich, także tych, którzy nie wiedzą niczego o kartowych płatnościach zagranicznych, czy notowaniach ropy Brent. Ma przede wszystkim edukować oraz wyjaśniać. Większość odpowiedzi na pytania
w Manii Wiedzy można znaleźć na stronach portalu NBP. Wystarczy po prostu przeczytać zamieszczone tam artykuły, poszerzając przy okazji swoją wiedzę finansową i ekonomiczną.”

www.maniawiedzy.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry