Marcin Gugała Media Planning Directorem w SARE

Do zespołu specjalizującej się w e-mail marketingu firmy SARE dołączył Marcin Gugała, który objął nowo utworzone stanowisko Media Planning Directora. Ma to związek z poszerzeniem zakresu świadczonych przez SARE usług o planowanie kampanii e-mailingowych przy wykorzystaniu zewnętrznych baz adresowych.

Gugała pełnił ostatnio funkcję Szefa Sprzedaży Regionalnej w domu mediowym IDMnet. Z branżą internetową związany jest od prawie sześciu lat pracując wcześniej w Eniro Polska oraz wydawnictwie Murator. W SARE odpowiadać będzie za stworzenie działu planowania mediów, kontakty z wydawcami oraz realizację planów sprzedaży.

„Marcin ma bardzo duże doświadczenie realizacji internetowych kampanii reklamowych. Cieszę się, że dołączył do naszego zespołu. Dzięki temu możemy konsekwentnie realizować strategię oferowania naszym klientom komplementarnych usług w obszarze e-mail marketingu. Zaczęliśmy od narzędzi do komunikacji newsletterowej, z czasem dołączyliśmy do nich usługi związane z kreacją i rozbudową baz adresowych, a teraz zaczynamy realizować kampanie skierowane do zewnętrznych baz adresowych. We wszystkich tych działaniach możemy wykorzystać nasze doświadczenia związane z e-mailingiem.” – powiedział Krzysztof Dębowski, Dyrektor Zarządzający SARE.

SARE planuje stworzenie kilkuosobowego działu odpowiedzialnego za planowanie i realizację kampanii e-mailingowych dla swoich klientów. Będą one stanowiły uzupełnienie dotychczas oferowanych usług związanych z e-mail marketingiem. SARE prognozuje, że nowy obszar działalności będzie miał istotny wpływ na tempo rozwoju spółki oraz jej wyniki.

„Podjąłem nowe wyzwanie uznając, że sprzedaż regionalna, której założenia i realizację budowałem w IDMnet od podstaw to już na tyle duże dziecko, że mogę jej losy powierzyć w nowe ręce. Wszelkie badania pokazują, że nadszedł czas mailingów. To dominująca pod względem efektywności forma komunikacji w sieci. SARE jest pionierem nowatorskich rozwiązań w tym zakresie, stąd moje przekonanie, że wspólnie odniesiemy kolejny sukces.” – mówi Marcin Gugała.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top