Milionowa umowa eSKY i TVP

Spółka eSKY, właściciel eSKY.pl – internetowego biura podróży i największego polskiego serwisu internetowego z biletami lotniczymi, wygrała przetarg na obsługę Telewizji Polskiej w zakresie podróży lotniczych.

Na mocy podpisanej umowy, eSKY Sp. z o.o. będzie dostarczać Telewizji Polskiej bilety lotnicze na loty krajowe i międzynarodowe, z możliwością odbioru biletu za granicą. Umowa została zawarta na dwa lata bądź do chwili, kiedy łączny koszt zakupionych przez TVP biletów sięgnie 6 mln 300 tysięcy złotych netto. W przetargu brało udział w sumie pięciu oferentów, decydującym kryterium była cena.

„Misją naszego serwisu – eSKY.pl – jest dostarczanie klientom najlepszych z ich punktu widzenia, w tym najtańszych, biletów lotniczych. W przetargu dla TVP po raz kolejny dowiedliśmy, że w tej konkurencji nie mamy sobie równych.” – mówi Łukasz Habaj, wiceprezes eSKY.

www.esky.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry