Miss Świata w WP

Za pośrednictwem WP śledzić można pobyt najpiękniejszych kobiet świata w Polsce. Pod adresem miss.wp.pl Wirtualna Polska przybliża sylwetki kandydatek, prezentuje historię konkursu i aktualności z nim związane. Na stronach witryny znaleźć można również dokładny terminarz wizyty miss w Polsce – serwis przybliży Internautom każdy dzień, jaki panie spędzą w naszym kraju, prezentując przy tym szereg unikalnych materiałów „zza kulis”.
„W serwisie nie zabraknie treści ekskluzywnych – opowiada Artur Balana, Kierownik Projektów Internetowych w Wirtualnej Polsce, odpowiedzialny za projekt Miss – Nasi redaktorzy i fotoreporterzy będą towarzyszyć najpiękniejszym paniom w podróży po Polsce, systematycznie dołączać więc będziemy do strony unikalne galerie zdjęć, bezpośrednie relacje, pliki audio oraz wideo z najważniejszych wydarzeń z udziałem kandydatek do tytułu Miss World. Materiały filmowe do serwisu dostarcza nam TVP2.”

Aktualności można zaprenumerować, a tym samym otrzymywać je na swój adres e-mail. Dla dziennikarzy przygotowano centrum prasowe, gdzie przedstawiciele mediów znajdą najważniejsze informacje związane z wydarzeniem.

Już wkrótce za pośrednictwem Wirtualnej Polski internauci będą mogli głosować na najpiękniejszą, ich zdaniem, kandydatkę do tytułu Miss World 2006.

Miss World to rozgrywany od 1951 roku największy i najsłynniejszy międzynarodowy konkurs piękności. W wyborach “najpiękniejszej kobiety świata” biorą obecnie udział reprezentantki ponad 100 krajów. Konkurs to gigantyczne widowisko medialne, oglądane przez ponad 2 miliardy widzów na całym świecie. Od 2004 roku wyboru Miss World dokonują widzowie wraz z jury. W tym roku wybory odbędą się  w Warszawie, jedynym do tej pory – obok Londynu – europejskim mieście, w którym odbędzie się gala finałowa wyborów Miss Świata.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Wirtualna Polska, TVP2, RMF FM.

www.miss.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry