Mojeauto.pl i Starter w akcji

Opublikowano: 30 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl i Starter – firma świadcząca usługi napraw na drodze rozpoczęły współpracę.

Mojeauto.pl w ramach serwisu Pasaż uruchomiło moduł z ofertą firmy Starter. Użytkownik, dzięki formularzowi, może zamówić kartę abonamentową Starter, która uprawnia m.in. do dwóch napraw na drodze i jednego holowania w ciągu roku bez dodatkowych kosztów oraz do wielu zniżek u partnerów. W module Starter znajdują się również pełne informacje o ofercie i firmie, a także ważne numery alarmowe dla użytkowników samochodów, chcących skorzystać z pomocy na drodze.

Budowa modułu „korporacyjnego” Starter to efekt realizowanej od roku nowej strategii platformy mojeauto.pl. Chcemy być miejscem, w którym prezentować się będą firmy branży motoryzacyjnej i okołomotoryzacyjnej w szerszy sposób, niż tylko na „tradycyjnych” internetowych nośnikach reklamowych – mówi Ireneusz Tymiński – Marketing Manager mojeauto.pl. Mamy ciekawego dla współpracujących firm odbiorcę – osobę poszukującą nowego, bądź używanego samochodu oraz informacji o ofercie usług dla posiadaczy samochodów. Doceniają to tacy partnerzy, jak Starter, czy banki i firmy leasingowe, które również współpracują z nami na tych zasadach.

http://www.starter.mojeauto.pl

Sylwester KozakMojeauto.pl i Starter w akcji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.