Momentum Worldwide dla Windows phone

Agencja marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide wspiera wprowadzenie na rynek nowego systemu operacyjnego do telefonów komórkowych – Windows Mobile 6.5. Działania przygotowane dla Microsoftu rozpoczęły się 7 października i będą trwały przez najbliższy kwartał.

Zadaniem Momentum jest zainteresowanie konsumentów, a także zbudowanie świadomości pojawienia się nowego systemu operacyjnego Windows dla telefonów komórkowych. Ważnym elementem będzie też wyraźne zaznaczenie korzyści z jego posiadania. W tym celu w salonach firmowych Plus GSM i wybranych Punktach Agencyjnych pojawią się promotorzy, a wraz z nimi standy demonstracyjne wyposażone w aparaty telefoniczne HTC i Samsung z systemem Windows.

Zaprezentowanie konsumentom korzyści i możliwości, jakie daje im rewolucyjny system Windows Mobile 6.5, jest dla nas wyzwaniem, ale też ogromną nobilitacją. Przeszkoleni konsultanci będą mieli do dyspozycji szereg narzędzi, dzięki którym Windows phone na stałe zagości w świadomości konsumenta i stanie się przez niego pożądany. – wyjaśnia Daniel Kozłowski, Field & Shopper Marketing Director w Momentum Worldwide.

Agencja Momentum odpowiada za realizację projektu – kreację i produkcję POS, szkolenia konsultantów, logistykę sprzętu i materiałów oraz przebieg działań w salonach Plus GSM. Telefony wyposażone w nowy system operacyjny Windows Mobile 6.5 są dostępne w ofercie „Plus dla Firm”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top