Morizon.pl na NewConnect

Portal z ofertami nieruchomości Morizon.pl rozpoczął cykl spotkań z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi w ramach procesu oferty prywatnej na rynku NewConnect. Spotkania z inwestorami instytucjonalnymi będą trwały do końca stycznia, a na 20 stycznia spółka planuje prezentację dla wąskiego grona wybranych inwestorów indywidualnych. W ramach oferty prywatnej spółka zamierza pozyskać do 5 mln zł na dalszy intensywny rozwój.

Oferta na rynku NewConnect obejmować będzie wyłącznie akcje nowej emisji, a wszystkie uprzednio wyemitowane Morizon.pl na NewConnect 1akcje objęte będą rocznym zakazem sprzedaży. Wiodącymi akcjonariuszami Morizon.pl są założyciele Nokaut.pl, drugiej pod względem wielkości porównywarki cen w Polsce. Prezesem spółki jest Bolesław Drapella, który poprzednio odpowiadał za rozwój największego gracza w sektorze, gratka.pl.

„Morizon.pl jest bardzo szybko rosnącą firmą, której wzrost oparty jest o unikalny w Polsce efektywnościowy model biznesu oraz ludzi, którzy odnieśli liczne sukcesy w dziedzinie Internetu. Moim zdaniem, maksymalna oczekiwana wycena spółki w ofercie na NewConnect pozostawia nowym inwestorom wysoki poziom potencjalnego zysku, a dobrowolnie przyjęty zakaz sprzedaży poprzednio wyemitowanych akcji potwierdza wiarę obecnych akcjonariuszy w przyszłość modelu Morizona. Ponadto ostatnie transakcje na międzynarodowym rynku firm operujących w Internecie, w tym prywatne oferty Facebook’a i Groupon’a, dobitnie pokazują jak atrakcyjny jest ten sektor nawet dla największych graczy na świecie” – powiedział Artur Chabowski, prezes ACADIA sp z o.o S.K.A., autoryzowanego doradcy Morizon.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry