Moto.gratka.pl w nowej odsłonie

Opublikowano: 16 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po wprowadzeniu nowej strony głównej Gratka.pl i zmianie strony turystyka.gratka.pl przyszła pora na odświeżenie serwisu moto.gratka.pl.
– Chcemy, żeby nasi użytkownicy w przyszłości łatwiej i przyjemniej mogli korzystać ze wszystkich naszych serwisów. Nowa strona Moto.gratka.pl to kolejny krok do zrealizowania naszego celu- czyli stworzenia najlepszego portalu ogłoszeniowego w polskiej Sieci. – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o – Nasz zespół pracował nad serwisem kilka miesięcy i mamy nadzieję, że sprostał oczekiwaniom naszych użytkowników. Jednocześnie nie poprzestajemy na wprowadzonych zmianach. Nadal będziemy udoskonalać nasz serwis.

W nowym serwisie moto.gratka.pl całkowitej odmianie uległa strona główna. Oprócz widocznej zmiany layoutu i nowej wyszukiwarki na stronie głównej, pojawiła się także wyszukiwarka szczegółowa. Można zaobserwować inny niż na poprzedniej stronie moto, podział kategorii: na samochody osobowe, użytkowe-typu ciężarowe, czy autobusy oraz pozostałe pojazdy, takie jak motocykle czy sprzęt wodny. A co za tym idzie, jest więcej, bo aż ponad półtora miliona, ofert motoryzacyjnych.

Na nowej stronie moto.gratka.pl lista wyników wyszukiwania jest bardziej przejrzysta i funkcjonalna. A boczne wyszukiwarki zostały poszerzone o dodatkowe filtry. Ważną funkcjonalnością w nowym serwisie jest także karta ogłoszenia. Dzięki niej, można monitorować swoje ogłoszenia.
Nowością i niespodzianką, jaką przygotowaliśmy, jest dodatkowa forma ogłoszenia sprzedawanego pojazdu – filmy video.

Hanna LaskowskaMoto.gratka.pl w nowej odsłonie

Podziel się!

O autorze

hania