MPG Media Planning dla Radiostacji

Opublikowano: 28 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

MPG Media Planning realizuje na rzecz Radiostacji strategiczny projekt mediowy w oparciu o sieciowe narzędzie mediowe MPG, Catalyst. Catalyst zapewnia, że zaprojektowana komunikacja mediowa jest spójna strategicznie i jest oparta o wiedzę zarówno Agencji jak i Klienta oraz innowacyjne rozwiązania komunikacyjne. Catalyst jest stosowany w Polsce od ubiegłego roku i jest realizowany przez MPG Media Planning w projektach wymagających nowego spojrzenia na komunikację marki lub firmy.

„Metodologia Catalyst wykazała swoją skuteczność na wszystkich rynkach więc jestem pewien, że również w Polsce potwierdzi swoją skuteczność – dla Radiostacji. Catalyst zapewnia świeżość rozwiązań mediowych, ale przede wszystkim ich skuteczność. MPG traktuje narzędzia strategiczne oraz typu DSS bardzo poważnie i nigdy nie ogranicza się do ich prezentowania, ale przede wszystkim koncentruje się na ich stosowaniu. Dlatego w ciągu ostatniego roku szkolenia Catalyst poza Polską, w różnej formie, odbyło 5 osób z polskiego oddziału MPG a w planach jest szkolenie kolejnych osób.” – powiedział Jacek Dzięcielak – CEO MPG w Polsce. MPG Media Planning realizuje na rzecz Radiostacji strategiczny projekt mediowy w oparciu o sieciowe narzędzie mediowe MPG, Catalyst.

http://www.mpgmediaplanning.pl

Sylwester KozakMPG Media Planning dla Radiostacji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.