Na Pracuj.pl odkryjesz tajniki finansów

Od kwietnia sekcja „Finanse w świecie menedżera”, która jest częścią działu Manager+ w Pracuj.pl, została odświeżona i wzbogacona o merytoryczne warsztaty dla osób chcących poznać tajniki finansów. Patronem sekcji jest firma szkoleniowa Ernst & Young Academy of Business, pomysłodawca programu Executive Studies in Finance.

W cyklu artykułów „Poznaj z nami finanse”, przygotowanych przez Marinosa Athanassiou – dyrektora i trenera Ernst & Young Academy of Business – wyjaśnionych zostanie szereg kwestii, które ułatwią menedżerom, niezwiązanym na co dzień z finansami, odnalezienie się w świecie tabelek i cyfr.

– Z sondy zamieszczonej na stronach Manager+ wynika, że blisko 90% ankietowanych uważa, że wiedza z zakresu finansów jest niezbędna do efektywnego zarządzania firmą, dlatego postanowiliśmy przygotować zestaw informacji, które ułatwią menedżerom porozumiewanie się z działami finansów – wyjaśnia Marinos Athanassiou.

Na Pracuj.pl odkryjesz tajniki finansów 1

Menedżerowie, chcący poznać lepiej tajniki finansów, dowiedzą się, jak czytać bilans, rachunek zysków i strat czy sprawozdanie z przepływu środków pieniężnych tak, by informacje w nich ukryte wykorzystać w celu monitorowania działań firmy i ewentualnego ich poprawienia. Autor wskaże również na różnice pomiędzy międzynarodowymi i polskim standardami rachunkowości. Nowe artykuły będą pojawiały się w cyklu miesięcznym, ale pytania można autorowi zadawać na bieżąco.

W odświeżonej sekcji „Finanse w świecie menedżera” znalazły się również nowe case studies menedżerów, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, w jaki sposób znajomość zagadnień finansowych wpłynęła na ich rozwój zawodowy.

www.pracuj.pl/finanse-w-swiecie-menedzera.htm

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry