Nadpływa Śledzik, serwis mikroblogowy od Naszej-Klasy

Nie jest tajemnicą, że Nasza-Klasa pracuje nad własną wersją serwisu mikroblogowego. Niewiele jednak, poza nazwą, wiemy o samym pomyśle. Czy Śledzik będzie wiernym klonem Twittera lub Blipa, czy może raczej jego twórcy zdecydują się na wzbogacenie go o elementy lifestreamingu, jakie znamy na przykład z FriendFeed oraz Flakera?

Wczoraj ukazał się krótki materiał wideo prezentujący działanie nowej platformy komunikacyjnej. Niewiele na nim niestety widać – wiadomo, że do serwisu będzie można zalogować się za pomocą hasła i loginu z Naszej-Klasy. Pojawiające się wpisy będą prezentowane w postaci zbliżonej do tej jaką znamy z Twittera, czy Blipa. Stylistyka serwisu będzie zbliżona do tej znanej z najpopularniejszego serwisu społecznościowego w Polsce.

Według badania „Megapanel PBI/Gemius” Nasza-Klasa miała w czerwcu nieco ponad 11,5 mln użytkowników. Czy pojawienie się platformy komunikacyjnej, której powstanie wydaje się naturalnym rozszerzeniem dostępnych obecnie w serwisie opcji, zmieni układ sił wśród polskich mikroblogów?

śledzik.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry