Najnowsze produkcje POLSAT na Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska zacieśnia współpracę z Telewizją POLSAT. Na stronach portalu ruszyły właśnie internetowe serwisy dwóch sztandarowych programów Polsatu z jesiennej ramówki: drugiej edycji „jak Oni śpiewają” oraz serialu „Tylko miłość”.
W każdą sobotę o 20:00 najpopularniejsze gwiazdy seriali stają oko w oko z największymi muzycznymi przebojami w programie Jak Oni śpiewają. W drugiej edycji muzycznego show Polsatu – trzynastu najpopularniejszych aktorów serialowych prezentuje swoje wersje hitów przed wymagającą publicznością i jeszcze bardziej wymagającymi jurorami: Edytą Górniak, Elżbietą Zapendowską i Rudim Schuberthem. Program prowadzą, pobodnie jak w pierwszej edycji, Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz.  Ich postacie – w formie interaktywnego wideo – witają użytkowników na stronie internetowej programu.

„Pierwsza edycja programu „jak Oni śpiewają” przyciągnęła przed telewizory ogromną rzeszę widzów – finałowy odcinek oglądało około 6 mln osób. Podobną popularnością cieszył się również internetowy odpowiednik tego programu dostępny na stronach Wirtualnej Polski. – mówi Kinga Ciukta odpowiedzialna w WP za pozyskiwanie partnerów medialnych i kontentowych. „Współpraca przy drugiej edycji tego programu była więc i dla nas, i dla Polsatu naturalnym krokiem.”

W serwisie jakonispiewaja.wp.pl, obok opisu sylwetek uczestników i jurorów oraz galerii  zdjęć, Internauci znajdą także ekskluzywne wywiady wideo z uczestnikami programu, materiały wideo z fragmentami ich występów, relacje zza kulis, zapowiedzi kolejnych odcinków, a także forum.

Drugi serwis uruchomiony we współpracy z Polsatem to tylkomilosc.wp.pl, poświęcony serialowi o tym samym tytule. Tylko miłość to współczesna opowieść o perypetiach „miłosnego trójkąta” z Małgorzatą Kożuchowską, Urszulą Grabowską i Bartkiem Świderskim w głównych rolach.

„Losy serialowych bohaterów będzie można śledzić również na stronie tylkomilosc.wp.pl, gdzie docelowo będą pojawiać się premiery odcinków, oraz odcinki archiwalne.” – opowiada Małgorzata Kaliszczak, koordynator serwisu. „Publikowane będą tam również wywiady, galerie zdjęć, czaty z aktorami i gośćmi serialu oraz materiały zza kulis. Każdy wielbiciel serialu, znajdzie tam coś godnego uwagi.”

www.tylkomilosc.wp.pl

www.jakonispiewaja.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top