Nasza Klasa z Allegro

Nasza-klasa.pl nawiązał współpracę z serwisem aukcyjnym allegro.pl. Od dziś Klasowicze mogą w prosty i wygodny sposób uczestniczyć w aukcjach swoich znajomych.

Dzięki podjętej współpracy, użytkownicy nasza-klasa.pl będą mogli połączyć swój profil z własnym kontem na allegro.pl. W praktyce, na stronie głównej nasza-klasa.pl pojawi się ikona prowadzącą do mechanizmu pozwalającego na integrację profilu z kontem. Po krótkim procesie uwierzytelnienia danych, profil i konto zostaną powiązane, co umożliwi prezentowanie własnych aukcji Allegro w profilu NK. Dzięki zaś specjalnej stronie: aukcje.nasza-klasa.pl będzie można szybko i wygodnie przejść do licytowania towarów swoich znajomych.

Współpraca Naszej Klasy i Allegro może być nie tylko atrakcyjna dla naszych Użytkowników, ale także może świadczyć o nowej kulturze współpracy w branży internetowej – zauważa Maciej Popowicz prezes zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.
Kooperacja znaczących serwisów ciągle nie jest zjawiskiem popularnym, mamy nadzieję, że nasza współpraca stworzy nowy standard – dodaje Arkadiusz Pernal, członek zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.

W ramach cobrandu powstanie również profil allegro.pl. Użytkownicy NK będą mogli dodać Allegro do listy swoich przyjaciół oraz podyskutować na specjalnym forum – znajdą się tu informacje dla początkujących Allegrowiczów: jak korzystać z allegro.pl, jak bezpiecznie kupować oraz sprzedawać. Dla serwisu aukcyjnego to sposób na dotarcie do nowych Użytkowników, którzy do tej pory w ogóle nie korzystali z możliwości handlu internetowego. Dla NK to przede wszystkim możliwość zaoferowania nowych treści.
Dzięki współpracy z Naszą Klasą nasi Użytkownicy mogą zobaczyć kim jest ich kontrahent. Stwarza to większe poczucie bezpieczeństwa – mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor marketingu Allegro.pl – Z drugiej strony taka forma współpracy daje doskonałe narzędzie dla Użytkowników Naszej Klasy.

Nasza-klasa.pl – serwis społecznościowy zrzeszający internautów szukających znajomych ze szkolnych lat. Umożliwia odnalezienie osób, z którymi uczęszczało się do przedszkola, szkoły podstawowej, średniej czy wyższej. Założycielami serwisu są programiści, studenci informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim: Maciej Popowicz, Paweł Olchawa, Michał Bartoszkiewicz oraz grafik, student Mediów Cyfrowych na DSW Łukasz Adziński. Serwis został uruchomiony 11 listopada 2006, obecnie założono w nim ponad 17 mln kont.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top