Nasza Klasa z Allegro

Nasza-klasa.pl nawiązał współpracę z serwisem aukcyjnym allegro.pl. Od dziś Klasowicze mogą w prosty i wygodny sposób uczestniczyć w aukcjach swoich znajomych.

Dzięki podjętej współpracy, użytkownicy nasza-klasa.pl będą mogli połączyć swój profil z własnym kontem na allegro.pl. W praktyce, na stronie głównej nasza-klasa.pl pojawi się ikona prowadzącą do mechanizmu pozwalającego na integrację profilu z kontem. Po krótkim procesie uwierzytelnienia danych, profil i konto zostaną powiązane, co umożliwi prezentowanie własnych aukcji Allegro w profilu NK. Dzięki zaś specjalnej stronie: aukcje.nasza-klasa.pl będzie można szybko i wygodnie przejść do licytowania towarów swoich znajomych.

Współpraca Naszej Klasy i Allegro może być nie tylko atrakcyjna dla naszych Użytkowników, ale także może świadczyć o nowej kulturze współpracy w branży internetowej – zauważa Maciej Popowicz prezes zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.
Kooperacja znaczących serwisów ciągle nie jest zjawiskiem popularnym, mamy nadzieję, że nasza współpraca stworzy nowy standard – dodaje Arkadiusz Pernal, członek zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.

W ramach cobrandu powstanie również profil allegro.pl. Użytkownicy NK będą mogli dodać Allegro do listy swoich przyjaciół oraz podyskutować na specjalnym forum – znajdą się tu informacje dla początkujących Allegrowiczów: jak korzystać z allegro.pl, jak bezpiecznie kupować oraz sprzedawać. Dla serwisu aukcyjnego to sposób na dotarcie do nowych Użytkowników, którzy do tej pory w ogóle nie korzystali z możliwości handlu internetowego. Dla NK to przede wszystkim możliwość zaoferowania nowych treści.
Dzięki współpracy z Naszą Klasą nasi Użytkownicy mogą zobaczyć kim jest ich kontrahent. Stwarza to większe poczucie bezpieczeństwa – mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor marketingu Allegro.pl – Z drugiej strony taka forma współpracy daje doskonałe narzędzie dla Użytkowników Naszej Klasy.

Nasza-klasa.pl – serwis społecznościowy zrzeszający internautów szukających znajomych ze szkolnych lat. Umożliwia odnalezienie osób, z którymi uczęszczało się do przedszkola, szkoły podstawowej, średniej czy wyższej. Założycielami serwisu są programiści, studenci informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim: Maciej Popowicz, Paweł Olchawa, Michał Bartoszkiewicz oraz grafik, student Mediów Cyfrowych na DSW Łukasz Adziński. Serwis został uruchomiony 11 listopada 2006, obecnie założono w nim ponad 17 mln kont.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry