NetSprint.pl dynamicznie do przodu

Nowi pracownicy, nowa siedziba i nowa struktura działu sprzedaży. NetSprint.pl firma specjalizująca się w systemach wyszukiwawczych rozbudowuje dynamicznie swój zespół. W ciągu ostatniego półrocza zatrudnienie w spółce wzrosło o prawie 50%, co sprawiło, że firma musiała przenieść się do nowej, większej siedziby.
NetSprint.pl kontynuuje swój dynamiczny rozwój – rosnąca liczba klientów reklamujących się w wyszukiwarkach oraz realizacja nowych projektów przyczyniły się do znacznej rozbudowy zasobów personalnych tej spółki oraz zmian w koncepcji działania działu sprzedaży reklam.

Tak duży wzrost liczby zatrudnionych wynika m.in. ze zmiany struktury działu sprzedaży, wzrostu zapotrzebowania na usługi wyszukiwawcze dla przedsiębiorstw oraz nowych projektów rozwijanych przez Spółkę.

Dążenie do maksymalizacji satysfakcji Klientów reklamujących się w wyszukiwarce przyczyniły się do wdrożenia nowej koncepcji działania działu sprzedaży reklamy. W chwili obecnej za obsługę klientów z poszczególnych branż odpowiadać będą dedykowani Vertical Sales Managerowie. Takie rozwiązanie pozwala lepiej zrozumieć klienta i dostosować ofertę do jego potrzeb. Wprowadzone zmiany wymagały zatrudnienia nowych pracowników. Od początku marca, dział sprzedaży NetSprint.pl wzbogaciły 3 nowe osoby – Justyna Gałązka (wcześniej ContactPoint Sp z o.o.), Robert Niebrzydowski (wcześniej Polixel S.A.) i Ewa Rzepecka (wcześniej Agencja Wydawniczo – Reklamowa CREDO). Justyna odpowiada za branżę uroda, zdrowie, medycyna, Robert zajmuje się sprzedażą do klientów z branży IT a Ewa do klientów z branży rozrywka, film, media i marketing.

NetSprint.pl z początkiem roku wprowadził na rynek nowy produkt o nazwie NewsPoint. Aplikacja ta to zaawansowany system monitorujący komunikację w Internecie. Dzięki NewsPoint można przeszukiwać i zarządzać informacjami na dowolny temat, publikowanymi w sieci. Obsługą i marketingiem systemu zajmuje się Marcin Jabłoński (wcześniej Adnet) a za rozwój sprzedaży odpowiada Mariusz Jabłoński (wcześniej Alfa Projekt).

Z kolei realizacja nowych projektów, zarówno wewnętrznych, jak i dla Klientów zewnętrznych przyczyniła się do rozbudowy działu IT. Właśnie w działach IT spółka najszybciej zwiększa stan zatrudnienia. Nadal poszukuje specjalistów na stanowiska Programista Analityk czy Programista Java/C++.

Łącznie, w NetSprint.pl w chwili obecnej zatrudnionych jest ponad 40 pracowników. Opisywany wzrost zatrudnienia w NetSprint.pl spowodował konieczność znalezienia nowej, większej siedziby. Od 19 lutego firma mieści się przy ulicy Bieżanowskiej.

www.netsprint.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry