Nettop NTT Home W 700P podkręca wrażenia wizualne

Firma  NTT System wzbogaciła swoją ofertę  o nową wersję nettopa, model  NTT Home W 700P.  Nettop dostępny jest w ofercie producenta od 21 września br. w czarnej, klasycznej obudowie.

Najnowszy model nettopa NTT Home W 700P adresowany jest przede wszystkim do użytkownika domowego. Produkt doskonale sprawdza się również w pracy biurowej, ze względu na wydajność  i niskie  koszty eksploatacji.

ntt

Ten kompaktowy mini desktop PC bazuje na najnowszej platformie ION Nvidii. Wyposażony został w kartę graficzną NVIDIA  GeForce  9400 oraz procesor Intel Atom 230, co zapewnia użytkownikowi wysoką wydajność graficzną, możliwość odtwarzania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p), obsługę  DirectX 10 , a także wsparcie systemów Windows Vista Home Premium i Windows 7.

Platforma ION zrewolucjonizowała rynek komputerowy przekształcając tradycyjne komputery PC w urządzenia multimedialne zapewniające pełnię  wrażeń wizualnych. Od teraz gracze mogą cieszyć się z rozgrywania popularnych gier, edytować grafikę i materiały filmowe jak również swobodnie surfować po Internecie. Dodatkowo, nettop elegancko prezentuje się na biurku, może stanowić ozdobę każdego salonu.

Oprócz niewielkich rozmiarów (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD i odbiorniku TV posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

Nowy model nettopa, NTT Home W 700P, należy do urządzeń energooszczędnych. Pobiera znacznie mniej prądu niż standardowy komputer, co z korzyścią wpłynie na budżet użytkownika w dobie ciągłego wzrostu cen energii elektrycznej. Komputer wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  W 700P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną 2GB DDR2 oraz dysk twardy 320GB. W urządzeniu zainstalowano Windows Vista Home Premium. Na wyposażeniu systemu znajduje się karta graficzna, NVIDIA ® GeForce ®  9400, gigabitowa karta sieciowa WiFi USB (g/n) oraz porty: DVI, cztery porty USB, porty audio i konwertery: DVI-VGA, DVI-HDMI.

Sugerowana cena detaliczna brutto:  z systemem Windows Vista  Home Premium: 1333,00 zł

Więcej zdjęć: Techcity.plKomputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry