Netvibes promuje Wykop.pl

Opublikowano: 17 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Netvibes, najpopularniejszy na świecie portal tworzący spersonalizowane strony startowe, promuje specjalny widget Wykop.pl. Funkcjonalność ta umożliwi powiadamianie użytkowników Netvibes o najciekawszych informacjach znalezionych przez Społeczność Wykopu.
„Netvibes jest drugim po Youtube międzynarodowym serwisem, który stał się naszym partnerem. Jesteśmy dumni z tego, że siła naszej społeczności zaczyna być dostrzegana wśród coraz większych graczy nie tylko na polskim rynku.” – mówi Michał Białek, Marketing Manager z Wykop.pl.

„Zależy nam na dostarczaniu jak najlepszego lokalnego contentu w każdym z krajów, gdzie zlokalizowany jest nasz serwis. Właśnie z tego powodu cieszymy się, że możemy zaoferować polskim użytkownikom nowy widget Wykopu” powiedział Freddy Mini, CEO Netibes.

Widget Wykop.pl będzie domyślnie zainstalowany na polskiej wersji Netvibes.

Netvibes, założony w 2005, jako pierwszy wprowadził spersonalizowaną stronę domową jako alternatywę wobec tradycyjnych portali sieciowych. Dziś Netvibes jest światową społecznością użytkowników, którzy przejmują kontrolę nad swoim wirtualnym życiem poprzez personalizowanie swoich internetowych doświadczeń. Netvibes pozwala na zebranie w jednym miejscu wszystkich ulubionych widgetów, stron, blogów, skrzynek pocztowych, sieci społecznościowych, wyszukiwarek, komunikatorów, zdjęć, filmów, podcastów i wszystkiego co tylko im się spodoba w Internecie.

Hanna LaskowskaNetvibes promuje Wykop.pl

Podziel się!

O autorze

hania