Netvibes promuje Wykop.pl

Netvibes, najpopularniejszy na świecie portal tworzący spersonalizowane strony startowe, promuje specjalny widget Wykop.pl. Funkcjonalność ta umożliwi powiadamianie użytkowników Netvibes o najciekawszych informacjach znalezionych przez Społeczność Wykopu.
„Netvibes jest drugim po Youtube międzynarodowym serwisem, który stał się naszym partnerem. Jesteśmy dumni z tego, że siła naszej społeczności zaczyna być dostrzegana wśród coraz większych graczy nie tylko na polskim rynku.” – mówi Michał Białek, Marketing Manager z Wykop.pl.

„Zależy nam na dostarczaniu jak najlepszego lokalnego contentu w każdym z krajów, gdzie zlokalizowany jest nasz serwis. Właśnie z tego powodu cieszymy się, że możemy zaoferować polskim użytkownikom nowy widget Wykopu” powiedział Freddy Mini, CEO Netibes.

Widget Wykop.pl będzie domyślnie zainstalowany na polskiej wersji Netvibes.

Netvibes, założony w 2005, jako pierwszy wprowadził spersonalizowaną stronę domową jako alternatywę wobec tradycyjnych portali sieciowych. Dziś Netvibes jest światową społecznością użytkowników, którzy przejmują kontrolę nad swoim wirtualnym życiem poprzez personalizowanie swoich internetowych doświadczeń. Netvibes pozwala na zebranie w jednym miejscu wszystkich ulubionych widgetów, stron, blogów, skrzynek pocztowych, sieci społecznościowych, wyszukiwarek, komunikatorów, zdjęć, filmów, podcastów i wszystkiego co tylko im się spodoba w Internecie.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry