Newsweek z nowym magazynem Kobieta

W poniedziałek 30 marca do kiosków wraz z tygodnikiem Newsweek trafi pierwszy numer magazynu “Kobieta”.

Nowy magazyn weźmie pod lupę tematy, które nie są podejmowane w obecnej na rynku prasie kobiecej. Zaprezentuje wyraziste i często kontrowersyjne poglądy, dające kobietom impuls do dyskusji. “Kobieta” sportretuje osobowości, które mają coś do powiedzenia i nie boją się prowokacji. Każdy numer będzie oprawiony wyjątkową sesją zdjęciową. W pierwszej specjalnie dla Newsweeka Nelly Rokita zdejmie kapelusz i rękawiczki.

“Kobiety mają już pisma, które dają dobre rady, pochylają się ze współczuciem lub zagrzewają do aktywnego stylu życia. Nasza propozycja będzie dla kobiet ostrogą do myślenia, obiektywem, który wyostrzy obraz rzeczywistości i pokaże, że to, co niepoprawne politycznie, bywa prawdziwe i inspirujące. To magazyn, który nie kontestuje świata, ale też bezmyślnie mu nie ulega” – mówi Anna Moczulska, zastępca redaktora naczelnego Newsweek Polska, odpowiedzialna za pierwszą fazę tworzenia nowego pisma.

“Kobieta” będzie dołączana do całego nakładu tygodnika w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. Cena Newsweeka z magazynem nie ulegnie zmianie, będzie wynosić 5 zł jak każde cotygodniowe wydanie. Wraz z wprowadzeniem dodatku wydawca uruchomi serwis internetowy www.newsweek.pl/kobieta , który będzie jego uzupełnieniem oraz platformą wymiany myśli dla kobiet.

Redaktor prowadzącą magazyn jest Magdalena Jankowska, ostatnio związana z “Twoim Stylem” i miesięcznikiem “Elle”. Makietę stworzyła Dominika Szczechowicz, dyrektor artystyczna Newsweeka.

Wprowadzeniu magazynu na rynek towarzyszy kampania reklamowa w tytułach Axel Springer Polska, radiostacjach RMF FM, RMF MAXX, Radio ZET, Radio Złote Przeboje, Eska oraz w internetowych serwisach Axel Springer Polska, Wirtualnej Polsce i O2.pl. Media zaplanował MediaCom, a kreację przygotowała agencja BBDO Warszawa.

www.newsweek.pl/kobieta

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry