Nie wiesz jaki prezent wybrać na Dzień Dziecka?

Już za parę dni 1 czerwca, a wielu z nas jeszcze nie kupiło prezentu dla swojej pociechy, brakuje nam pomysłów i czasu. Bywa, że zabiegani i zajęci swoimi sprawami, zapominamy, że dzieci czekają na ten dzień. Możesz skorzystać z podpowiedzi, jakie przygotowali specjaliści z porównywarki cen Ceneo.

Porównywarka Ceneo zaprezentowała specjalną sekcję, w której podpowiadają, jaki prezent wybrać z okazji Dnia Dziecka: http://www.ceneo.pl/Prezent-na-dzien-dziecka. W ramach tej sekcji fachowcy z Ceneo utworzyli specjalny katalog, który podzielili na cztery główne kategorie: Dla niemowlaka, Dla dziewczynki, Dla chłopca oraz Dla nastolatka/nastolatki. Po wybraniu jednej z nich, rodzic  może zdecydować się na zabawkę, ciuszek bądź sprzęt multimedialny. Dodatkową opcją jest wybranie odpowiadającego nam przedziału cenowego. Na stronie z wynikami zaprezentowane zostaną specjalnie wyselekcjonowane produkty, które zadowolą nawet najwybredniejszych klientów.

Nie jest to pierwsza sekcja „prezentowa” na Ceneo.pl. Kilka dni temu światło dzienne ujrzał serwis z pomysłami na prezent  z okazji Dnia Matki: http://www.ceneo.pl/Prezent-na-dzien-matki . Tego typu serwisy mają stać się miejscem, w którym można w wygodny sposób dokonać zakupów, ale także znaleźć pomysł na ciekawy podarunek dla ważnej osoby. Bez konieczności wychodzenia z domu, unikając tłumów w centrach handlowych.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry